şükela:  tümü | bugün soru sor
  • koç üniversitesi'nde elektronik bölümünde hoca. kendisini dijital filtrelere, estimatorlara, teoriye vermiş bir matematik insandır. odasında ışığını hiç açmaz. masasındaki masa lambası o anda neyin üstünde çalışıyorsa sadece onu aydınlatır. çok karanlık ve karizma bir odaya sahiptir kendisi, müzik koleksiyonu hemen dikkat çeker odasında. aynı zamanda dünyadaki en yardımsever, anlayışlı ve öğrenci için kendini paralayan hocalardan biridir. ancak ne var ki derste süreyi ayarlamayı beceremez, dönemin başlarında yaya yaya anlatır dönemin sonuna doğru ise konuları yetiştirmek için aceleyle gider.
  • dünyanin en sempatik öğretmenidir kendisi. ogrencileri icin bu kadar kendisini paralayan bi hoca ugruna kendisi ugruna savaşa bile gidilebilecek bi insandir
  • bütün lise arkadaşlarım akademisyen olmuş be yaw dedirtenlerden,gayserili mi gayserili..budur..
  • daha irregular olup bölüme başladığım ilk dönemde bir an cesaretimi toplayıp bölüme ve derse olan ilgimi, programcılıkla ilgili becerimi ispatlamak için ders çıkışında yanına gittiğimde henüz tanıştığı benle ayaküstü 45 dakika sohbet eden, stanford ph.d li signal processing üstadı. bölüme yönelik konularla ilgili konuşmanın inanılmaz çekiciliğinin yanında müzikle ilgili sohbetleri de çok saran, metal müzik seven insan.
  • son derece empati yoksunu, vicdansız bir hocadır. derste/bölümde yalakaları vardır, onlar severler.
  • kendisine empati yoksunu diyebilen bir insanın olması beni hayretlere düşüren hocadır.
    ders anlatımı müthiştir, ders dışında da öğrenci dostu bir insandır. dersleri, ödevleri ve sınavları zorlayıcıdır ama en basit sorularınızı bile sabırla yanıtlayacak bir hocadır. eğer iyi niyetini suistimal etmeye kalktığınızı düşünürse farklı davranabilir her insan gibi, ama empati yoksunu demek bu müthiş hocaya iftiradır. aynı zamanda alanında çok bilgili bir insandır, ilgi alanlarının genişliği etkileyicidir.

    edit: imla