şükela:  tümü | bugün
  • hatırlarsanız aleyna tilki'nin yeni modeli 14 yaşında alper erözer diye bir çocuk çıkmıştı.çatallaşmış ergen sesiyle şarkılar söylüyordu. bundan daha kötüsü ise onun fanlarının olması. işte bir fanı da bu dramatik videoyu çekmiş. anladığım kadarıyla konu bazı fanların alper bizi takip etmiyor diye küsmesiymiş. allahım ne dertler var dedirtiyor video

link
  • açılışı yapıyorum izninizle

(bkz: alper erözer kim mk?)
  • aslında ben kadına şiddete, çocuğa şiddete karşı bir insandım. niye öyle oldu video'yu izliyince?
  • biz 90lılar olarak bize bozuk jenerasyon derlerdi. kofti derlerdi. bizim en büyük ergenliğimiz bunların en mantıklı hali bile değil amk. bunlar başka bi kafa. gerçekten eğitim çok önemli.
  • güldürürken güldürmüştür.

pes etmeyin aefc
  • doğurmayın lütfen artık doğurmayın. burası alt limit olsun burada kalsın son nesil.
  • gerçek mi lan bu? allahım yeni nesil neden böyle? ne bok yiyeceğiz 30 sene sonra?
  • o videodaki kız henüz 11-12 yaşlarında bir çocuk. bence onun böyle ifşa edilmesi yanlış.

ayrıca abartacak bir durum yok. “biz böyle miydik ya?” yakınmasını ara sıra ben de yaparım ama bu o kadar da şey bir şey değil.

tanım: abartılmaması gereken dramımsı...

edit: tanım
  • kim derdi ki gün gelecek ve öyle veletler gelecek ki castin bibır yavşağı bile bunların yanında sempatik kalacak diye. olm bu ne lan ?!
  • ebeveynlerin internet konusunda dikkatli olması gerekiyor. daha ufacık kız çocuğu dalga konusu oluyor. ergenlik veya çocukluk dönemlerinde saçmalamayan yoktur herhalde ama sıkıntı bunun internette yayılması.

ebeveynler size diyorum ; çocuklarınızın eline tablet verip dizinizi izlemeyin bir zahmet takip edin çocuk ne yapıyor.