şükela:  tümü | bugün
  • bilgi üniversitesi öğretim üyesi.ayrıca yeni şafak'ta kronik medya'yı kürşat bumin'le birlikte hazırlıyor.kendisi iyi adamdır.derslerini almanızı tavsiye ederim.
  • bilgi üniversitesi iletişim fakültesi'nde haber analizi derslerine giren, zamanında aydınlık, nokta ve aktüel gibi yayın organlarında çalışmış olan gazeteci kişi. şu anda öğretim üyeliğinin yanısıra yeni şafak gazetesinde kürşat bumin ile kronik medya sayfasını hazırlamakatdır.
  • ismini haysiyet com sitesinde de gördüğümüz değerli bir kalem ve akademisyen.
  • kendisi kimi zaman derse girmeden once sözlükte yazanlara göz gezdirmekte *, med 212 dersini pek bir hoş ve dolu geçirmektedir. biraz soguk dursa da yavaş yavaş alışılacak olduğunun sinyallerini vermektedir. kendisi icin ozel olarak section degiştirilmemektedir. tavsiye edilir.
  • aktüel'deki yeni görevinde, keskin kalemini yeri geldiğinde sabah gazetesi için de kullanabilmesini diliyoruz.
  • kurşat bumin ile hazırladığı kronik medya köşesini yeni görevi nedeniyle bırakmış yazar.
  • yeni safakta medya kroniği bıraksa da, yeni aktuelde medya eleştilerine devam eden yazar.
  • kendinden beklenen bir davranışı gösterdiği için garisemediğim ama türkiye sartlarında alkıslanması gereken bir durum görmüs'ün yaptığı. sucu sadece muhabire atarak kurtulmak yerine sorumlu editör olarak kendini cezalandırmıs ve bunu acıkyüreklilikle kendi kararıyla yapmıstır. yoksa bes binlerde gezen bir dergiyi (o bir milyondu derseniz 5x5:25, şu anda ise 100 bin civarı traj, 1x100:100 derim) yaklasık 20 kat fazla insana ulastırmayı basarmıs ve bunu yaparken de insanların öyle resimlerine, karikatürlerine, cıplak vucutlara baktığı bir dergi değil, içi haber dolu, arastırmaya dayalı, yararlı bir dergi cıkartmıstır. ortada kacısta yoktur aslında, taraflar mahkemeye vermistir dergiyi ve sorumlularını...
  • medyakronik'i nokta'ya taşımaya niyetli yazar..kronik tayfasından kürşat bümin ve ümit kıvanç ile nokta'da iyi işler başaracağına inancım haysiyet'e inancım kadar tamdır..ayrıca kendisi iyi bir ekşi sözlük okuyucusu olduğunu derginin son sayısında belli etmiştir.
  • hocam.. hocam.. hocam. yaptıklarıyla, cesaretiyle sadece benim değil, bu ulkenin basınının hocası olmayı hak etmiş değerli insan. kolay kolay yıldırılamayacak, dergisine giren 50 tane polisten, yağmacı korkak zihniyetten korkmayacak olan gazeteci.