şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yard. doç dr. alper kafkaslı, tıp eğitimini kocaeli üniversitesi tıp fakültesi'nden 2003 yılında tamamlamış ve dr.lütfi kırdar kartal eğitim araştırma hastanesi üroloji ana bilim dalı'nda üroloji ihtisas eğitimine başlamıştır.

s.b.kartal eğitim araştırma hastanesi, istanbul sağlık il müdürlüğü, via hospital sancaktepe ve yeniyüzyıl üniversitesi tıp fakültesi üroloji anabilim dalı'nda görev yapmıştır.

şu anda ibni sina kartal hastanesi'nde hizmet vermektedir.

kendisinin doktor house'dan cok da bi farkı olmayıp, çoğu teşhis konulamayan hastaya ilk muayenede teşhis edip tedaviye başlamaktadır. kısa sürede işinde yüksek performans göstererek yardımcı doçent ünvanını almıştır.

bir bayan arkadaşımızın idrar kesesinde ki iltihabın sebebi aylarca yapılan tetkiklerden sonra hala anlaşılamayınca en sonunda alper bey'e denk gelmiştir. ilk muayenede iltihabın sebebi saptanmış ve doğrudan operasyon için gün alınıp nihai sonuca varılmıştır. bu sebeple umarım, böyle doktorlarımızın kıymeti bilinir ve el üstünde tutulmaya devam eder.

edit: şöyle bir web sitesi vardır.

edit2: reklam diyenler için editliyorum.

bir gün rahatsızlandığınızda iyi bir doktor arayışı içinde olmanın ne demek olduğunu bilmiyorsunuz demek. senin bişeyin yok diye gönderilen kaç kişi öldü gitti sol framede gördük. sırf geyik olsun diye entry giren arkadaşlar, komik değilsiniz.
  • sol frame de görünce şaşırdım. kendisi iyi bir doktordur. böbrek taşı tedavisi sebebiyle bir ziyarette bulundum ilgilenmişti sağolsun.