şükela:  tümü | bugün
  • zaga'nin iki yönetmeninden biri..*
  • 'lee' efekti. zihin küpü.
  • bir zeka küpü, bir komik kişi, bir hisli insan, bir "bi' dur lan" adamı, bir hislemsel edim, bir uzamsal esinti,bir televizyon dahisi, bir yaratıcılık silsilesi, bir 1...(biri biri biri birilerine, bakar bakar bakar dururum...şarkısını kendisine armağan etmek istiyorum)
    (bkz: o birdir,tektir)
    orijinal bir eser - daily mirror-
    eleştirel bir bakış -washington post-
  • paranoyada sınır tanımayan adam.
    aykırı bir duruş -daily planet-
  • yaptigi kurgular ve muzik zevkiyle gonlumde tavan yapmis bir insan..
  • bilip bilmeden, iskebme-i kubradan konusacak olursak, dikkat sahan cikabilir ile voleyi vurunca shockhaber'i sktreden sahsiyet.
    (bkz: dost aci soyler) ya da
    (bkz: insan sevdigine sitem eder)*
  • en sofistike oyunun en sofistike oyun karakteri.
  • son projesi musallat isimli bir korku filmi ile ilgili bugunkü hürriyet gazetesine açıklama yapmış.

- neyle korkutacaksınız seyirciyi?

- türk halkının en korktuğu imge cin. cin aslında hollywood'un korku öğesi olan şeytanın karşılığı. tıpkı latince'nin karşılığının arapça olması gibi. türk insanı şeytan, vampir ya da kurt adamdan korkmuyor. kanımca bir kurt adam ya da vampir gece 24.00'ten sonra taksim'de yalnız dolaşmaya kalksa çok pis dayak yer

http://arsiv.sabah.com.tr/…yas103-20070407-101.html
  • tv8'de yayınlanan insan sarrafı isimli yarışmanın yapımcısı.
  • renkhaber ve bizim gazete sitelerinden ali ersin kelleci'ye röportaj vermiş. ali ersin bey; süper bir gazetecilik örneği göstermiş diyeceğim ama diyemiyorum. zira 90'lardan beri piyasayı sırsalamış* bir adamın bugüne kadar sadece bir fotoğrafı vardı (o üstteki eli belinde çalışması), ama maalesef şu andan itibaren talihsiz bir ikinci fotosu var... (alta doğru inende gerçeği görende)

http://www.renkhaber.com/…_geri_donuyor_/10300.html

yani hep röportajın içeriğinden hem fotodan şöyle bir diyalog geçtiğini varsayıyorum;

- ali ersin oğlum fazla içmeyelim lan benim çekimim var!
    + iç abi iç bi duble daha iç. hoooop... hadi benim abime...
    - (dpıghk -sıvı yutma sesi-) oğlum bak röportaj diye getirdin habire içiriyosun. ne iş?
    + boşver abim sen keyfimize bakalım... film diyodun abi?!
    - heaaa... süper absürd bişey çekecez... lan?!... bunu söylemiyecektim ben... hıck?! buzu uzatsana ordan!
    + evet abi başka...
    - iki komedi daha çekecem bi de korku...
    + bravo abime benim...bi de fotoğraf alalım... (çıkkıırrt)... hehehehe
    - güjzel çıktım mı ersin... ersin hişş... ers... horzzzz...

ve röportaj sahibi emeline ulaşır.