şükela:  tümü | bugün
2953 entry daha
  • süre aldığı her dakika, her saniye fenerbahçe geleceğine ihanettir.
  • futbolu çoktan bırakması gereken şahıs. gerçekten rezalet oyunuyla, daha ne kadar kötü oynanabilir sorusunun cevabını sürekli güncelliyor.
  • fenerbahçeli geçinenlerin bu yılki günah keçisi. bu adam formamızı giydiği sürece desteklenmeli ki işe yarasın. üstelik dün geceki maçta özellikle ikinci yarı, harika çocuğumuz ferdi'den de, tolgay'dan da, oyuna sonradn giren gustavo'dan da daha faydalı işler yaptı.
  • dün ikinci yarıda ilk 30 dakika oynadığı topu maçın 60 dk'sında oynasa şampiyon yapacak futbolcu. türkiye'de sağda, solda, göbekte oynayabilip, driblingi, şutu, pası aynı anda olan az sayıda futbolcudan biri.

umarız ozan gibi o da kalıcı olmak ister ve kendini toparlar.
  • eskiden kötü oynuyordu şimdi çok daha kötü oynuyor.
  • al mesiah dizisinin ikinci sezonunda görmek istediğim insan.
  • futbolun ve futbolculuğun kendisini tek celsede boşadığı kişidir.
  • “driblingi, şutu, pası aynı anda olan az sayıda futbolcudan biri." denmiş.

alper sen misin ?

tanım : yattığı yerden milyonlar götüren çok sayıda futbolcudan biri.
  • fenerbahçe'nin bitik futbolcusu. formayı giyen her futbolcuyu desteklemek olayına ben katılmıyorum eğer bu oyuncu zarar veriyor veya taraftar sevmiyorlar destek vermek zorunda değil eleştirebilir sonuçta taraftar müşteri. dün kayseri maçında dikkatli izledim ara sıra dikine top sürebilir o kadar sadece. bu özelliği dışında futbol oynamayı unutmuş pas atıyor kaçmıyor, kaçan adama pas atmıyor, pas atamıyor, ayakta duramıyor, kontraya çıkma şansı varken böyle duruyor bekliyor. çok basit şeyleri bile düşünemiyor resmen bitik halde. sürekli oynayacağı bir yere gitmezse bu halinden 1 gram daha iyi oynayamaz taraftar da eleştirmeye devam eder haklı olarak.
  • ya arkadaşlar yapmayın, tamam bir futbolcunun mevki değişikliği performansına negatif etki yapabilir de 3 mt yaninda ki adama düzgün pas vermesini, sürekli top kaybetmesini, her pozisyonda yerde kalmasini gerektirmez. sonuçta belli bir yeteneği olsa da uzun zamandır kafasi asla sahada olmayan ve artık yolların ayrılması gereken futbolcudur.
29 entry daha