• oynamasa daha faydalı olacak takım için. golü de bunun geriye attığı saçma sapan top yüzünden yedik zaten.
  • futbol namına söyleyecek bir şey yok zaten de son saç stili ile iyice konkenci kokoş karılara dönmüş. allah ıslah eder inşallah.
  • futbolla hiçbir alakası kalmamış ve ilerde de olmaycak müteahhit. bu sene sözleşmesi bitiyordur inşallah diye açtığım transfermarkt da 2022 yılına kadar sözleşmesi olduğunu gördüm. aziz yıldırım giderayak 5 yıllık daha sözleşme imzalamış kendisiyle. bir de yıllık 2.2 milyon euro garanti para vermişler. ulan ne desek gg. yazık günah be aq. hiç mi içiniz sızlamıyor bu paraları verirken. kendisini bu maaşla alacak anadolu kulübü de yok 2022 ye kadar kalır aq faydasızı.
  • şunu serbest bıraksan, süper ligi es geç, alabileceği en iyi sözleşme 300-400 bin euro bandında olur. adam kemiksiz 2 milyon euro kazanıyor. sonra kulüpler neden battı, bundan battı amk.
  • kendisi hakkında 2009-2010 yıllarında yazılmış entryleri okumanızı ve götünüzle gülmenizi temenni edeceğim fenerbahçe futbolcusu. yılda 2 milyon € kazanıyor. ölmek istiyorum.
  • olum vakti zamanında gerçektende iyi kakalamışlar bunu bize bir de girmiş inşaat işine girmiş ne kafa var ama
  • neden bir kanat forvete evrildiğini anlamakta güçlük çektiğim oyuncudur.hayır bu adam orta sahada taş gibi top oynarken bir anda forvet oyuncusu oldu.forvete geçince de kendini yukarıya taşıyan top taşıma,adam geçme özelliklerini sahaya yansıtamaz duruma geldi.sıradanlaştı kısacası.ha tabi bugünki halinin tek sebebi bu değil.sanıyorum istanbul yaşantısı,çok fazla çalışmama,yüksek ücretli uzun kontratların yapılması da büyük bir etken oldu.ersun hoca şans veriyor,kazanmak istiyor ancak alper’in buna karşılık vermesi gerekli.yoksa önümüzdeki sezon maaşının büyük bir kısmını ödenerek bir anadolu kulubüne kiralanacaktır.
  • sacini basini gectim. benim takildigim konu baska.
    ulan alper yeteneksizi.! ısin futbol. gunde iki saat antrenman yapiyorsun alt tarafi. en kral yemekler onunde. hocalar, kondisyonerler...ne istersen var.
    onu gectim ulan bu takima alex geldi.ne bileyim avrupa macinda oynamissindir.
    ulan hic mi akil yok? hic mi insan birinden bir sey ogrenmez? bunca dunya capinda futbolcu geldi , gordun. hic mi iki uc hareket ogrenemedin,?
    son olarak...oglum kulupte gym var lan pezevenk. git iki agirlik kaldir...indir. uflesem duseceksin pic kurusu. 7/8 senedir insan azicik kas da mi yapmaz?
    topal abini de al siktir git yeter aq artisti
  • topu verin ve arkadaşı rahatsız etmeyin ayakları ile aynı çizgide düz gidemeyecek adama sadece yerli futbolcu kontenjanı diye 2,5 milyon euro yıllık verirsen işte ancak alper potuk çıkar ortaya. dua etsin akşam maç 1-0'dan sonra hemen 1-1 oldu, yoksa o seyirci onun saçına yaptırdığı işlemden başlar başka yerlerinden çıkardı.
  • son maçta maç 1-1'ken verdiği saçma bir pasa tepki gösteren taraftara el kol yapmıştır.

alex'in bile ıslıklandığı yerde taraftara el kol yapıyorsan, şu dakikadan itibaren ağzınla kuş tutup kuşa ölü yaprak vuruşuyla asist yapsan da gözümde sıfırsın. hadi tavşanlı linyitspor'a. anca' oralarda oynarsın.
hesabın var mı? giriş yap