şükela:  tümü | bugün
 • babasıyla çok eğlenceli vine'lar çeken vine fenomeni. sanırım 1995 doğumlu.

  https://vine.co/alperrende

  babası için: (bkz: tarık rende)
 • izlenmesi keyifli vine'lar yapan çocuk.
 • babasıyla çektiği tüm vinelar şahane olan genç.
 • son 2-3 ay içinde birbirinden tamamen farklı ve alakasız 3 insanın beni benzettiği, vine ile popüler olan kişilik.
  bana kalırsa pek benzemiyoruz. bayağı yakışıklı bu çocuk.*
 • eskiden vine fenomeniydi şimdilerde ise youtube'da mediakraft şirketine ait yapyap ve oha diyorum adlı kanallarda çalışmakta - video çekmekte.
 • opet reklamında pompacı olarak boy gösteren eski vinecı.
 • oha diyorum ve mediakraft türkiye'nin eğlenceli, komik, genç, dinamik yüzü. *

  nescafe ile çektiği eğlenceli reklamların sonuncusunda sözde dalgın arkadaşını trollediği bir video yayınladı. tabii ki bu bir reklam filmi olduğu için bu filmde oyuncuları oynatması normal. ama bu reklamı gerçek hayattaymış gibi yapıp insanları bu şekilde inandırdığı videonun altına oynattığı "serap teyze"sinin bir oyuncu olduğunu ve birçok dizide oynadığını söylediğim yorumumu anında silmiş. çünkü kendisini instagramda takip eden küçük takipçilerini gayet de iyi kandırmıştı aslında. herkesin yazdığı "nereden buldun bu fikri, çok iyi trolledin, çok komikmiş abi" yorumlarını anında beğenirken gerçeklerin hatırlatıldığı yorumu anında sildi.

  zeki çocuk belli ki. ama klasik türk öğrencisi işte; zeki ama çalışmıyor. azıcık daha çalışsan kardeşim daha iyi oyuncularla daha gerçekçi reklamlar çekebilirsin. *
 • lizozomal depo hastaligi olabilecek kisi.

  kognitif fonksiyonlarda ilerleyici dejenerasyon gozlemliyorum.

  ayrica. cidden. komik. degil

  hic degil.

  cok kotu ya.
 • 22 haziran 2018 tarihinde yayınlamış olduğu 70 metreden tramboline tüplü tv atmak! (karpuz, bowling topu, 33-10...) video'sunda açık bir şekilde hiçbir isg önlemi olmadan kurulu kule vinç'in tepesine çıkıp gezinmiştir.

  zaten emniyet kemerleri olmadığı gibi üstüne birde sıcaklayan arkadaşımız baretini de çıkarmıştır.

  sadece bu video ile bile kendisine tonla ceza kesilmesi gerekir ki gençleri kendisinin işlediği bu suça teşvik cezası alması falan gerekliliği ayrı tartışma konusu.

  bre kardeşim, hadi sen youtuber'sın anlamıyorsun da 3-5 cahilin aklına uyup emniyetsiz şekilde vincin tepesine çıkıp bunu birde yayınlamak falan ne saçmalıktır?

  çoluk çocuk izliyor lan bunları yarın 3-4 velet bunu denemek için kapalı olan şantiyeye izinsiz girip o vince çıkıp denemeye çalışıp canlarına zarar geldiğinde özendirdiğin bu emniyetsiz durumla gurur duyacak mısın?

  bu nasıl bir cehalettir amk kaç kişi koca vinçe çıkmışlar 1 tanesinde bile emniyet kemeri yok. suç sizde değil tabii sizi denetleyemeyen size engel olamayan sistemde.
 • oha diyorum kanalından tanıdığım. o kanalı pek sevmediğim ve takip etmediğim çünkü bana samimi gelmeyen bir kanaldır kendileri. karakterlerini bilmem ama samimi ve güzel gelmiyor videoları. sadece şahsi görüşürüm.

  o kanalı takip etmeme rağmen birkaç videolarına denk gelirdim bu arkadaş oraya katılınca hıamına koyim demişliğim vardır. sevmemiştim.

  kendi kanalına denk gelince her videosu mu bu kadar güzel bu kadar samimi olur bir insanın. gereksiz ön yargı yapmışım bu arkadaşa zamanında. ya da pek samimi olmayan o ortamda o da kaynamış. bilemiyorum.
  takip edilesi ve abone sayısı hayvani derecede hızlı artan şahıs. ilk zamanlarını biliyorum. her videosuna denk geldim gibi bir şey takip etmeme rağmen çok hızlı arttı. bugün de dayanamadım aldım takibe.