şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yazar, edebiyatçı, felsefeci, antropolog, iş adamı, on parmağında on marifet... kimdir diye merak edenler için özgeçmişi şöyledir:
    1977’de istanbul’da doğdu. ilk, orta ve lise öğrenimini izmir’de tamamladı. hacettepe üniversitesi felsefe bölümünde lisans, antropoloji bölümünde yüksek lisans ve doktora öğrenimi gördü. çeşitli gazete ve dergilerde şiir, deneme, öykü ve makaleleri yayınlandı. gençliğinde bazı ulusal öykü ve yazı yarışmalarından ödüller aldı. edebiyatçılar derneği üyesi olan yazar ankara’da ikamet etmektedir.
    yayınlanmış eserleri: üç buçuk, kendi yayını, 2003; karakter avcısı, güldikeni yayınları, 2004; aşkın ve ölümün uzağında, cinius yayınları, 2007; j ya da yaşamın saçmalığı, moss yayınları, 2009; halkla ilişkiler el kitabı, mayeb yayınları, 2014; postmodernizm ve antropoloji, çatı yayınları, 2014; büyülü öyküler, arion yayınları, 2017.
  • son yıllarda keyifle okuduğum başarılı yazarlardan biri. yeni kitabı dünyanın kıyısındaki adam edebiyatist yayınevi tarafından basıldı ve okurlarıyla buluşuyor.