şükela:  tümü | bugün
  • kendi takım arkadaşını düşüren kaleciye serbest vuruş hediye eden hakem bozuntusu
  • gercekten son zamanlarda gordugum en kotu hakem.

arka arkaya 5 faul ve 2 elle oynayan adam sari kart gormedi. tolgay ilk pozisyonda, isla faul yapmadigi pozisyonda isyan ettigi icin kart gordu.

gercek tetikci.
  • umarım penaltıyı kaleci elle oynadı diye çalmamıştır. kalecinin ceza sahasında böyle bir hakkı var çünkü.

tanım: hakem olduğunu sanan kişi.
  • tetikçi, şu pozisyonda kırmızı kartı verip josef’in bileğe arkadan basmasına kart bile vermeyen tetikçi.
  • bana turkiye ligini niye izlemedigimi sadece arada ozetten baktigimi hatirlatan hakem. 90 dakika dolmadan sinan gumus ozan tufana faul yapti daha oyun baslamadan uzatma 4 dk gosterildi, niye ortasahada oldugu bilinmeyen kaleci ortasahada 91:40a kadar yatti ve mac 94:30da bitirildi.

sunu mesela barcelona real madrid eslesmesinde yapsa hakemin muhtemelen tum kariyerini bitirirler. diyeceklerim bu kadar
  • beşiktaş - konya maçında bir taraf tercih ettiğini veya desteklediğini sanmıyorum. sadece berbat bir hakem. beş kuruş kazanıyorsa ayda, yaptığı işle o beş kuruşu da kesinlikle hak etmeyen beceriksiz.
  • jimmynin pozisyonunda kalk kalk dedi sonra vara gidip faul verdi orada gülmekten kırdı adam beni.
  • bugünki anltalya/beşiktaş maçında, antalyalı veysel sarıyı saçma sapan bir sarı kart ile oyundan atan hakem.
  • ilk 20 dakikada 5 faul yapmış futbolcuya sarı kart vermeyen hakem. iş fenerbahçeye gelince 6. dkda verebiliyor. art niyetli midir bilemem ama kesinlikle yeteneksiz.

edit: ilk 30 dk itibarıyla bu futbolcu 2 kez elle topu kesip 6 kez faul yaptı hala sarı kart yok

edit2: beklenen oldu ve soldado'ya kırmızı kart gösterdi.
  • 4 dakika gösterdiği uzatmalarda kaleci haydar’ın kendi kendine oynadığı tiyatroda 1 dakika 40 saniye yatmasına rağmen, maçı 94.40’da galatasaray hücumdayken bitirdi. ilk yarı da ise 3 dakika verdiği uzatmada alanya’nın atağını kesmemek için uzatmayı 4 dakika oynattı. daha maçın başında luyindama’ya ilk faulde sarı kart çıkarmıştır. ikili mücadelelerde çaldığı düdüklerin yarısını da yanlış çalmıştır ayrıca. kısacası rezalet bir hakemlik göstermiştir.