şükela:  tümü | bugün
  • show tv'nin acı aşk dizisinde ali karakterini canlandıran oyuncu.
  • solak olmasıyla sempatimi kazanan acı aşk daki oyuncu. ayrıca oyunculuğu da hoşuma gidiyor başarılı olsun diyelim...
  • yuzu mehmet günsür ile joaquin phoenix karisimi , yakisikli gorundugu kadar , iyi de oynama yetisine sahip birine benziyor acı aşktaki oyunculuguyla. hacettepe tiyatrodan mezunmus, yolu acik olsun.

edit : hacettepe tiyatrodan hala mezun olmamis... bilgilendirme icin tesekurler. fark etmez gerci gene sahane bir oyuncu ;)
  • hacettepe tiyatro'dan mezun değil bir'den kaydı donuk olan, bitirmesine de gerek olmayan delikanlı aktör.
  • tatlı küçük yalancılardan beri takip ettiğim şahsiyet. acı aşk'ta ali rolünde izlemeye doyamamaktayım kendisini. pek bir güzel, pek bir tatlı. yetenekli de canım.
  • show tv'de yayınlanan acı aşk adlı dizide, ali isimli karakteri canlandıran oyuncudur. diziyi ilk defa dün izledim (bizim mağarada televizyon yok evet), o da yarım yamalak. oyunculuğu hoşuma gitti. zamanla daha kaliteli yapımlarda çalışma imkanı bulursa başarılı olabileceğini düşünüyorum.

he bir de kendisi fena halde eski sevgilime benzemektedir. özellikle bu, bu ve bu fotoğraflarında aynısı. düşünüyorum da, biz neden ayrılmışız acaba, baya tatlıymış benimki.
  • tatlı küçük yalancılarda izlemedim ama oradan da oyunculugundan ovguyle bahsediliyor. sonradan gelen edit : tatlı küçük yalancılari da kendisi icin izledim. kucucuk rolun yetenekle nasil devlesebildigini gosterebilmis gene.

kendisini ilk kez rastgele olarak acı aşk adlı dizide seyretmeye basladim.diziye hüseyin avni danyal, erkan can icin bakmaya basladim ama devam etme sebebim alperen duymaz... cok hisli oyunculugu var. duygu gecisleri cok iyi ve cok inandirici mimikleri,jestleri var. oyle rahat yasatiyor ki rolu bazen sanirsin icinde bir kumanda var her duyguya ait , ona basinca x duyguyu canlandiriyor iste. bu cocugun adini cok duyacagiz ileride , demedi demeyin.
  • son acı aşk bolumunde her bolumde oldugu gibi (ama bu sefer tavan yaparak) duygulandirici oyunculuguyla tum sezgilerimize bayram ettirmistir , helal olsundur. kendisinin samimi , guclu ve dogal oyunculugunu ekranda izlemek apayri bir keyif seruveni olmustur.
    not : haziranda kanal d de yayinlanacak , kod adi bodrum lisesi olan diziyle ekranlara donmesi muhtemel olan genc yetenek. simdiden bolca basarilar dilerim:)
  • rol aldığı yapımları** düzenli olarak izlemesem de bulunduğu sahneleri defalarca izlediğim oyuncu.
    kendisi bir erkeği fiziksel yönden çekici bulmam için gereken bütün özelliklere sahip.*
    gerçi bahsettiğim çekicilik %90 oyunculuğundan ve sesini kullanışından kaynaklı bir çekicilik, fotoğrafını gördüğüm zaman "iyiymiş" diyerek geçme potansiyaline sahipken ekranda gördüğümde olduğum yere kitleyebiliyor. bakışları zaten apayrı bir dünya.
    velhasıl, işini fazlasıyla iyi yapan oldukça yetenekli olduğunu düşündüğüm oyuncu. umarım onun da kadrosunda yer aldığı, yakında başlayacak olan bodrum masalı dizisi uzun soluklu ve kaliteli bir yapım olur.
  • tatlı küçük adlı yalancılar adlı dizide hem oyunculuk hem yakışıklılığı ile takdirimi kazanmıştı bu delikanlı. şimdi bodrum masalı adlı dizide oynuyormuş.