• komutanlarla enseye şaplak göte parmak şekilde yata yata askerlik günlerini dolduran kişi. bakın askerlik yapan demiyorum. güneş alerjisinden idrar yolu enfeksiyonuna kadar hergun sevk hergun revir alan bir eleman bu. 800 kişi içtima için beklerken karşımıza geçip sigara içen komutanlarla taşak muhabbeti yapan arkadaş meğer hastaymış. 3 haftanın 2 haftası bu arkadaşın muhabbeti ile geçti. boşuna ictimada 2 saat beklemisizdir bu arkadaş yüzünden. ama kendisine 20 gün sovenler son gün tek tek fotoğraf çekiliyordu. bu da ülkemizin karaktersiz insanını gösteriyor.
  • ismail hacıoğlu'nun yakışıklı haline aras bulut'un sesini koymuşlar da biraz da mehmet günsür'den gözleri ve cool bakışı koymuşlar da bu güzellik çıkmış ortaya..

mimiklerini jestlerini çok yerinde kullanıyor ama en önemlisi çocuğun bir sırtı var boing345 gelsin öyle bi sırt, bir de kanat kasları var ki of of, bel gamzelerinden bahsetmeme gerek yok diye düşünüyorum siz mevzuyu anladınız (*
  • kendisi aras bulut iynemli'nin yakışıklı hali gibidir. evet aras'ı yakışıklı bulmuyorum.
  • güzel ya da yakışıklı dediğim insan sayısı bir elin parmağını geçmez. öyle milletin ölüp bittiği tiplere güler geçerim. ancak bu çocuk cidden yakışıklı. yüz hatları oldukça düzgün, maskülen ve çekici. ve yüzünü çok iyi kullanıyor. ses tonu güzel, vücut proporsiyonu gayet uyumlu. allah sahibine bağışlasın.
  • yil olmus 2726256252 hala arasla kiyaslaniyor.bir de bir tek onun oyunculugu ornek aliniyor.aras sanirsin daniel day lewis da ona kalmis aq.
  • karakterli bir oyuncu. tarzı var belli. çok net bir ses tonu var. genç yetenek. son yaz'da resmen konuşmasa bile oynuyor. tebrikler.
  • 343 alperen askerlik anılarını anlatsana biraz, revirde klima var mıydı? 4. takımın 5. mangası hep 1 eksikti beyimin güneşe alerjisi varmış içtimaya çıkmadı 20 günlük askerlikte bari bunu yapmasaydın be alperen.
  • çok yetenekli genç bir adam. ve hollywood standartlarında bir yüzü var. inanılmaz keskin ve düzgün hatlar. ayrıca evlenip tek eşli bir hayata yönelmesi ne kadar düzgün bir karakteri olduğunu gerçek bir aşk adamı olduğunu gösteriyor.

gayet mütevazı bir çocuk yolu açık olsun.
  • 2 yıl içinde bir ay yapım dizisinde başrol .
  • dil tarih, hacettepe ve bilkent oyunculuk bölümlerini kazanıp, hacettepe'yi tercih eden, daha sonra da ünlü olmayı başaran yakışıklı ve yetenekli bir oyuncudur kendisi. aynı zamanda benim arkadaşımdır. cana yakın ve samimi kişiliği ile herkesin sevebileceği bir insandır.

doğaçlama tiyatro çalışmalarında tanıştığım bu bebek yüzlü insanın doğaçlaması da bir hayli iyi. çok iyi bir başarı olmasa da best model of turkey yarışmasında yarı finale kalmıştır.

edit: son duyumlarıma göre, set işçilerine ters davrandığı için alperen'im sette dayak yemiş. sanırsam şöhret biraz bozmuş onu. yapma böyle şeyler ciğerim.
hesabın var mı? giriş yap