şükela:  tümü | bugün
 • nick cassavetes'in yonettigi, 19 yasinda fbi'in en cok arananlar listesine girmis uyusturucu saticisi jesse james hollywood'un hayatinin anlatildigi film.
 • 2006 sundance film festivali'nin kapanış filmi.
  bu aynı zamanda filmin dünya çapındaki ilk göstrerimi olacakmış.

  yönetmen, sözlük camiasınca çok sevilmesine bir türlü anlam veremediğim bir film olan the notebook'un yönetmeni nick cassavetes.
 • justin timberlake , bruce willis , sharon stone, gibi oyuncuları rol aldığı nick cassavetes filmi.
 • fbi ın en çok arananlar listesinin en genç üyesi haline gelen uyuşturucu satıcısı jesse james hollywood un gerçek hikayesinden uyarlanmış film.
 • justin timberlake'in kendisinden beklenilmeyecek kadar iyi bir performans sergilediği, genç-ebeveyn ilişkileri-arkadaş ortamları-uyuşturucu üçgeni üzerine kurulmuş her ne kadar onlar kadar sert olamasada larry clark ve harmony korine filmlerinin tadında çarpıcı ve sürekleyici bir gençlik draması, travması.
 • beğenmediğim ve yarısında salondan çıktığım, küfürden geçilmeyen film.
 • sevgilisi ile gelme yanlisligina dusenlerin teker teker salonu terk ettigi dayanmaya calisanlarin ise oldukca gec gelen film arasinda tuydugu, uzun ama surukleyici film.. ben fosterin performansi gorulmeli.. film sonunda uzuldugum tek nokta ben foster in psikopat telefon sahnesinden sonra bir daha gorunmemesi oldu. bazi sahneler oldukca vurucu cekilmis. justin de cok basarili. filmdeki hemen hemen herkes cok iyi is cikarmis.

  +18 yas siniri , cinsel unsur icermesi , ve siddet konularinda uyariliyoruz ama cinsel unsur konusunda herhangi bir turk filminden yada dizisinden daha fazla sahne yok.. kesin uncut versiyonu cikacaktir.. o zaman ayrica bi degerlendirmek lazim filmi.
 • güzelleşmesini beklerken sıkılıp gitme olasılığı yüksek bi film..sharon stone'un kilo almış depresif hali, bruce willis'in yorgun,saçları dökük baba hali güzeldi baya..ben foster güzel bi performans sergilemiş..rehine'nin öldürülmeden önce ağlayışları, yalvarışları çok gerçekçiydi..o yaşta, normal bi insanın vericeği tepkiyi çok güzel yansıtmışlar..pek sürükleyici bi film olduğunu söyleyemem ama true story oluşu izletiyor filmi..insan korkuyo kardeşi, çocuğu için elinde olmadan..yaşananlar hiçte uzak yada başa gelmeyecek şeyler değil çünkü..
 • ben foster ın (mazursky)-ki a clockwork orange alex ile biraz da tip olarak american history x deki edward nortona benzemiş-anne babasının evine geldiğindeki uysallığı birdenbire sapıtması,küfürleri,johhny truelove a telefonda bağırırkenki performansı takdir edilesidir..zaten the hostage daki oyunculuğuyla takibe alınmıştır..
  justin timberlakele ilgili bir beklentim olmadığından iyiydi denilebilir,şaşırmadım zaten kendisine çok yabancı bir rol da değildi..
  filmdeki asıl karakter johhny truelove(jesse james i oynayan)emile hirsch ise girl next doordaki gıcık oyunculuğundan sonra zincirlerini kırmış ve filmdeki en iyi performansı göstermiştir..
  anton yelchin ise süper bir oyuncu olacaktır ileride buraya yazıyorum..fierce people da zaten rüştünü ispat etmiştir..filmin en güzel yanı ne ise olduğu gibi aktarması,araya aşk meşk koymaması vs idi..
  oyuncuların çok iyi seçildiği belli de sharon stone filme ne kattı pek bilemiyorum.