şükela:  tümü | bugün
  • bu vatandaşın bir motor kanalı var youtube'ta. sörf ederken geldi önüme bir kaç videosunu seyrettim. bir kere ölür bu arkadaş bir gün. dikkat etmesin, yavaş gitsin. ayrıca ota boka (haklı olmasına rağmen) güzel muntazam uyarılar yapıyor araçlara. güzel. kaldırımda milleti sesli motoruyla hızlı giderek, gerip sonra başka haksızlara el kol yapıp bunu karizma veya benzeri tatmin maskeleriyle mi dolduruyor? az yavaş. ama iyi sürüyor.
  • kaza yaptıktan sonra "motor ve ekipman masrafı" gibi bir video çekiyor ve video sırasında "bu motorun ve ekipmanların fiyatını nasıl mı çıkardım dostyogurt ile çıkardım bakın burdan giriyorsunuz dolar yükselirse alıyorsanız düşerse satıyorsunuz" demeye başladı.

ula kaza yapmışsın. ölümden dönmüşsün. reklamın sırası mı len?
  • oha bu nasıl bir video lan. adam yapılabilecek tüm magandalıkları yapıyor.

tanım: doğal seleksiyona emanet ettiğim şahsın sayfası.
  • iki videosuna denk geldim. ikisinde de sadece kendinin değil trafikteki diğer sürücü ve yayaların can güvenliğini tehlikeye atıyor.

anlamadığım iki nokta var:
    1. videolardaki yorumlara baktım. içlerinde yapılan şeylerin yanlış olduğunu söyleyen kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. herkeste bir güzelleme havası, yok şöyle süpersin, yok böyle havalısın. arkadaşlar siz manyak mısınız? adam kural ihlali yapıyor, suç işliyor ve bunu kayıt edip internette yayınlıyor. nasıl bu kadar beğeni alıyor?

2. trafikte açık bir şekilde kusurlu hareketler ve kural ihlalleri yapan ve suç işleyen bu şahıs çok muhteşem türk polisi tarafından nasıl yakalanmıyor? illa birilerinin canına ya da malına zarar vermesi mi gerekiyor?

son olarak, en yakın zamanda kimseye zarar vermeden motorsiklet sevdasından vazgeçmesini sağlayacak bir olay olmasını diliyorum...
  • gergin bi abimiz. "kavga çıkaralım da yutuba atalım abi" kafasında. videolarına dislike bile atmıyorum ki etkileşim olmasın, karşıma çıkmasın ama maalesef takip ettiğim motovlog kanallarının arasından fırlıyor sürekli.
    neye bu kadar sinir anlam veremiyorum. yaya geçidindeki adama küfrediyor, iki arabanın arasından geçemeyince egzozu bağırttırıp sürücüleri taciz ediyor, haklı olup karşıdaki özür dilese daha çok bağırıp kavga çıkarmaya çalışıyor, haksız olsa da bir şey değişmiyor yine kavga peşinde.
    saçma sapan bi youtube kanalı.

(bkz: motosiklet sürücülerine duyulan antipatinin sebebi) * tamamen bu ve bunun gibi motosiklet sürücüleridir.
  • yakında ölüm haberinin geleceğni umduğum şahıs. trafik kuralı, motosiklet kullanımı nedir bilmiyor. memleket sokakları bunun gibi tiplerle dolu. doğal seleksiyon çalışır tahminen.
  • (bkz: trafik magandası) teriminin ete, kemiğe bürünmüş hali

sadece bunu izlemeniz yeterli
    özgüvensizligini bağırarak, çağırarak insanlara güçlü bir profil izlenimi vermeye çalışarak bastırmaya çalışan biri.
  • merhabalar!
    geçtiğimiz günlerde ben de bir youtube kanalı açıp bu kervana dahil oldum.
    evet oldukça amatörce videolar var şuan (3*) ancak desteklerinizle beraber daha iyi videolar çekebilirim diye düşünüyorum :)
    son video için şöyle alalım :)