şükela:  tümü | bugün
  • 2000 gana dogumlu, liberya asilli kanadali hucum oyuncusu. vancouver whitecaps'te oynuyor.

(bkz: al bunu al al al al al al)
  • kanada milli futbol takımında oynayan, 16 yaşında ve geleceğin büyük futbolcularında biri olabileck yetenekte. türk takımlarından biri alsa bari bunu.
  • atiba'ya sorulması gereken genç top tepici. mls'den oyuncu almaya alıştık nasıl olsa. hayreti mucip.
  • gana asıllı, kanada milli takımında forma giyen 2000'li wonderkid.
  • birtakım kaynaklara göre beşiktaş’ın radarına girmiş top tepici.

https://twitter.com/…tatus/1005468639984840704?s=21
  • beşiktaş'ın radarına girdiği gece oynadığı maçta takımı adına 1 gol 3 asist yaparak kariyer maçını oynamış gelecek vadeden oyuncu.
  • atiba'ya sorun demiştim zamanında. bakıyorum şimdi adı geçmeye başladı. beşiktaş bu çocuğu alsın, aldığı gibi de takıma koysun sırıtmadan oynar. şenol güneş'in elinde muhteşem bir makineye dönüşebilir. müthiş bir potansiyel, harika bir yetenek.

davies, ferdi kadıoğlu, görkem sağlam, salih özcan, gökhan gül, emre mert aslan gibi oyuncular beşiktaş'ın geleceğini kurtaracaktır. daralma dediğin bu çocuklara yatırım yaparak olur. saldır kartalım. hayreti mucip.
  • bu çocuk gerçekten iyi topçu. brek shea denen adamdan başlayan nefretim ile vancouver whitecaps maçlarını izler oldum.bu yıl bayağı maçlarını izledim, taraftarla da hem reddit üzerinden hem facebook sayfası üzerinden her maç sonrası konuşuruz. hücum gücü anlamında iyi bir takım ve 2 oyuncusu dikkat çekiyor. biri davies diğeri techera. techera hem 26 yaşında hem de 1.58 boyunda olduğu için avrupa'da pek iş yapmaz ama davies hem hızı ile hem de potansiyeli ile alınabilecek bir risk. larin başarılı olursa mls güzel bir pazar, daha çok dikkatimizi çeker
  • bayern munih'e gidecek gibi duruyor.

hem son antranmana hem de dun seattle macina klupten izinli olarak katilmadi.

gule gule fonzie.
  • bir umut alabilirdik belki atiba ve larin hesabı ama bayern çoktan kapatmış görünüyor. neyse, sağlık olsun. adriano ile iyi yardırırlardı solda..