şükela:  tümü | bugün
  • önyargılı yaklaşılmaması gereken kızdır,çünkü birşeyi çok beğendiğinde ya da birşey düşünürken bu ifadeyi takınanlar ve hatta bu ifadeyle poz verip sempatik olanlar da vardır.
  • nerede alt dudağını ısırarak poz veren kız var, işte orda çok güzel bir kız var demektir.
  • disleri guzel kizdir..
  • verdigi pozda, objektife bakmiyorsa cok hos poz vermis kizdir..
  • şu aralar gavur camiasında moda olduğu üzere birbirini yalayarak poz vermekten belki iyidir ama... birini seçmek zorunda mıyım arkadaşım? yapmayın şöyle sakillikler ya. bak güzel güzel söylüyorum.
  • bu kişilere örnek olarak son günlerin popüler kişisi ayşe özyılmazel verilebilir.
  • çişi gelmiştir lan. rahat bırakın da gitsin işesin sizi gidi aklı fesatlıktan başka boka çalışmayan adamlar sizi.
  • memeleri ufak kızdır. ağzı ile dikkat çekmeye çalışıyordur.
  • zombidir.
  • az once instagramda bizimkiler neler yapmis bakayım dedim. keşke bakmasaydim. kızlar siz kafayı mı yediniz? kocasizlik başınıza mı vurdu? biri göğüs çatalsiz foto paylaşmaz. başka bir modelde ise alt dudağı ısırıp göz kirpar. bu fotoğraf bildigimiz zarf atmak. tamam da saplardan fazla kızlar, yemeli ,emmeli gommeli samimiyetsiz yorumlar yazıyor. bir tanesi çok ilginç "hatunum akşam sizdeyiz kostüm partisinde seni deli edecek kostümle geliyorum. öptüm" yiyin amk fahişeleri birbirinizi.