şükela:  tümü | bugün
 • cok fazla yonetmenle calismadim, ama kisa sureli izlenimimle ve sektore dair aldigim duyumlara gore nadir bulunacak derecede 'insan', dunya tatlisi hocamiz. ayrica isini keyifle yapan, etrafindaki insanlara da isini keyifle yapma istegi asilayandir
 • kendisiyle aynı ortamda çalışırken hasbelkader kendisini sinirlendirecek bir olay olduysa kaçacak delik aradığınız yönetmen.
 • nurgül yeşilçay'ın ropörtajında bahsettiği paramparça dizisinin ikinci yönetmeni:
  http://sosyal.hurriyet.com.tr/…ndiramazsin_40067708

  yeşilçay'ın anlattıkları ne kadar doğru bilemem ama erkan petekkaya ile olan iletişimi ve çalışma biçimi hakkında sosyal medyada dolaşan paylaşımlar mide bulandırıcı.
 • nurgül yeşilçay'ın hürriyete verdiği röpörtaja göre paramparça setinde erkan petekkaya ne söylese gülen, kabul eden onaylayan yönetmen. petekkaya'nın set çalışanlarına savurduğu küfürlere, bağırıp çağırmalara da güldüğü söylenmiş aynı röpörtajda.
 • yönetmen değil yönetmenimsi bir star(!) yalayıcısıdır kendisi. çoğu insan onun adını bugün nurgül yeşilçay'ın ayşe arman'a verdiği röportaj sayesinde duymuş olsa da bu işin evveli var ne yazık ki öncesinde güneşi beklerken ve şeref meselesi gibi dizileri de yönetti bu mobbingçi yalakası. bilen bilir güneşi beklerken dizisinin sosyal medya kanadı epey kuvvetliydi. sete girip çıkabilenlerin getirdiği haberler dönerdi hep ortalıkta. adam basiretsiz ve de disiplinsiz olduğundan haliyle set ekibinin ağzı da gevşekti. kamera arkasında ne olup bitiyor iki araştıranın öğrenmemesi mümkün değildi. o zamanlar da hakkında şu ihraç fazlası oğlan kerem bursini ve o zamanki sevgilisi az ünlü yağmur tanrısevsini epey kayırdığı söylenirdi. ben diziyi izleyenlerden biri olarak bu kası bol oyunculuğu kıt oğlan niye böyle eli cebinde okul müsameresine çıkmış gibi oynuyor cümleleri yanlış söylüyor yönetmen filan hiç mi müdahale etmiyor diye düşünürdüm. meğer herif yönetmen değil dalkavukmuş. menfaat kapısı olarak gördüğü her adama yaltaklanıyormuş.

  velhasıl kelam takke düştü kel göründü. bu mobbingçi kaba dayıları erkek egemen kafanın uşaklarını tanıyalım bunlara prim vermeyelim efenim
 • en son endemol ile ödeme krizinde gündeme gelmiş bu konuda bir de çıkıp utanmadan açıklama yapan yönetmendir. 91 bölüm çekilen paramparça dizisi ekibi dizi çekilirken ödemelerini alamadıkları için seti durdurma kararı vermiş fakat bu arkadaş ve reji ekibi profesyonellik adı altında yapım yalakalığı yaparak çekimlere devam kararı almışlardır. özellikle kendisi devam kararının arkasında durmuştur. evet sen ekip arkadaşım sete çıkıyorsan ve yönetmen altan dönmez ise entrika dolu günler seni bekliyor demektir. umalım da sektörün 3 projede çiğneyip attığı dirayetsiz bir yönetmen olarak hafızalarda kalmasın. biz onu güneşi beklerken zamanlarında kerem bursin'in 12-13 yaş grubu hayranları kapıları kırarken güneş gözlüğü ile sete yaptığı girişler ile hatırlayalım.

  not: görüntü yönetmenini 2. yönetmen yaptığını biliyor muydunuz? adını bile hatırlayamadığım bu muzip adam bir türk dizisinde yönetmenlik yapmaktan o kadar uzak bir adam ki...