şükela:  tümü | bugün
  • "benle dalga geçenler var" derken beni kastetmektedir.
  • konya macindan sonra salih hakkinda yazdiklari yenilir yutulur cinsten degil. art niyetsiz, futbolu bilen, akli selim bir insanin yazmasi gerekenden cok uzak, cocugun ismini zikretmeyecek kadar nefret dolu, "satın bunu" diyecek kadar aşagilayici bi yazi. yukarida saydigim 3 ozellikten sadece bir tanesini barindirmak bile degistirebilirdi yazinin cehresini.
  • fenerbahçe'nin sıfır puan alarak grubunu sonuncu sırada tamamladığı 2001-2002 şampiyonlar ligi öncesinde, köşesinde yazdığı yazıda "fenerbahçe bu yıl şampiyonlar ligini kazanırsa kimse şaşırmasın" diyen spor yazarı.
  • alex de souza'nin transfer edildigi sezon fenerbahce'nin o sezon yaptigi en iyi transfer kimdir sorusuna "onder turaci" cevabini vermisligi bulunan spor yazari.

yorumculugu vasatin uzerinde diyebiliriz.

ongoru hususunda ise kendisini az biraz kaan kural'a benzetiyorum.
  • garip bir kafa yaşayan spor yazarı. "bilmem kimin en iyi arkadaşı geldi" diye takım yorumlamak ilginç. drogba'nın en iyi arkadaşı zokora'da trabzonspor'a geldi. yakında chelsea gibi olucak trabzonspor. 34 yaşında rooney gelecek. kork bizden manchester united. vah ki ne vah!
  • asist, gol girişimi, top kaybı, gibi terimleri 1990'ların başından itibaren ülkeye sokan kişiyim.."

şöyle bir twit atmış fantastik kişilik.. twite gelen yorumlar twitten daha egzentiriktir.. paylaşıyorum:

"yanlışın var abi güney afrikadan bir tane muzun içinden geldi o terimler :s @altantanrikulu"

@altantanrikulu cok iyi hatirliyorun altan bey 90 senesinden once asiste cigdem diyoduk. hatta 89/90 sezonunun cigdem krali prekaziydi
  • az önce lig tv'de, uefa'nın sitesinde fenerbahçe'nin hala kuraya katılacak takımlar arasında gösterildiğini söyledi. bundan ne sonuç çıkardığı sorulduğunda şu an açıklamak istemediğini söyledi. bence bir sonuç çıkaramadı.
  • uefa'nın fenerbahçe'nin başarılı olmasından korktuğu için kulübü ihraç ettiğini iddia etmiştir. orucunu hala açmamış herhalde.
  • salih hakkında yazdıklarıyla taraflılığı, güçsüze vurması tavan yapmıştır. salih'in 10 katı para kazanıp sahada gezinen topçu müsvettelerine laf edemeyip gencecik bir çocuğa vurması ülkemizde futbolun niye kalkınmadığının da bir göstergesidir. ondan sonra yok genç oyuncu yok bilmem ne.

tanım: hangi kafayla maç yazısı kaleme aldığını merak ettiğim spor yorumcusu.

bir de wikipedia tamamen resmi kaynaktı di mi ?
  • futboldan sonra basketbola da atlayan,herşeyi çok iyi bildiğini sanan insan modeli.iyi.kötü futbol yorumlarını arada beğenirdim ama en son fenerbahçe ülkerin eksiklerini söylerken sasha kaun gibi üçlük atabilen bir pivotu yok dediği anda bende film koptu.allah allah ben mi yanlış hatırlıyorum acaba diyip hemen adamın kariyer istatistiklerine göz attım.

hazır olun söylüyorum; kariyerinin 10.senesinde olan kaun'un sadece 1 (yazıyla bir) üçlük denemesi var o da isabetsiz *