• (bkz: korcan çelikay) ın yokluğun da iki üç maçlığınada olsa kaleyi başarıyla koruyan genç ankaragüçlü kardeşimiz. eğer önümüzde ki sezon sürekli oynayabilirse 3 4 sene sonra büyük takımları peşinden koşturucaktır.

  1.5 yil sonra gelen edit:altay kardesim beni yaniltmadi. ınsallah siradaki hedef avrupa. yolun acik olsun kaptanim

  yaklaşık 4 yıl sonra gelen edit: kardesim beni yaniltmamaya devam ediyor. her ne kadar son sezonunda formun biraz eskisini aratiyor olsa bile sendeki kumaşı gördüler ve dunyanin zirve takimlarindan birine layik gördüler. ınsallah en yakin zamanda eski bildigimiz altayi onlara gosterip kaleyi devralacaksin kardesim. siradaki hedef ellerinde yukselen sampiyonlar ligi kupasi! yolun acik olsun kaptanim..
 • ankaragücünün bursa 1998 doğumlu kalecisi.
 • bugün oynanan maçta harika bir performans sergilemiş, ankaragücü’nün 20 yaşındaki genç kalecisi. üstelik ilk defa bir süper lig maçında forma giymiş olmasına rağmen.
 • ankaragücünde gelecek vaad eden kaleci. ilk super lig maçında bir penaltı kurtarmistir. taraftar hesaplarindan söylendiğine gore de 16 net pozisyonda topu kalesinden uzaklaştırmıştır.
 • lütfen çok çalış ve volkan ayısı gibi vücut şişirmeye yönelik antrenmanlar yapma. senin ihtiyacın olan çeviklik, güç ve hız antrenmanları. maşallah reflekslerin zaten gayet iyi. korcandan zaten kaleyi devralabilirsin, iyi çalışırsan hopf da hikaye. biz taraftar olarak çok hazırız, al şu kaleyi, verme kimseye yıllarca.

  edit: aldı kaleyi, alır almaz onu da kaptılar. yolun açık olsun, fenerbahçe’nin artık çok iyi bi kalecisi var
 • formayı almak için geç bile kaldı.
  neredeyse 15 yaş grubundan beri ankaragücü taraftarı kendisini takip ediyor, her yaş kategorisinde ligin en iyi kalecisiydi. hatta bi altyapı maçında 3 penaltı kurtarmıştı.

  yaşıtlarına göre müthiş atletik bir kaleci. mesela rizespor'daki gökhan akkan da ankaragücü altyapı çıkışlıdır. onun da ilk maçında stattaydım, altay'ı da statta bir çok kez izledim. tamamen objektif olarak söylüyorum, altay 3-4 katı daha yetenekli.

  3-5 maç daha sebredersek (ki korcan ve hopf bu sene rezalet oynuyor), okan koçuk-gökhan akkan-mert günok'un falan esamesi okunmaz altay'ın yanında.
 • altay kardeşim yaşın çok genç ama gözlemlediğim kadarıyla halin,durumun,konuşmaların gayet düzgün,kendini sadece futbol konusunda değil kişisel olarak da yetiştirmeye çalışıyorsun.yüksek öğrenim durumunu bilmiyorum ama umut gibi üniversiteye devam etmeni tavsiye ederim.futbol için ise elbette baya eksiklerin var ama çok çalışarak bunları halledersen çok başarılı olabilirsin.çizgini koru aman bozulma.
 • bu akşam başakşehir karşında birçok topu başarı ile çıkaran genç delikanlı. ömer ürundül abi iki kelam etseydin keske bu genç yetenekli kardeşimiz için.
 • ankaragücünün genç kalecisi son 2 haftadır çok iyi performans gösteriyor. 20 yaş kaleci için ideal bir yaş oynadıkça daha iyi olunan bir mevki kalecilik arap ismail ısrar etmeli bu yetenekli çocukta. refleksleri özellikle çok çok iyi.
hesabın var mı? giriş yap