şükela:  tümü | bugün
1172 entry daha
 • 8 kasım 2019 fenerbahçe kasımpaşa maçında ilk yarı ve ikinci yarı birer tane olmak üzere 2 net kurtarış yaparak galibiyette büyük rol oynamış kaleci.

  özellikle şu pozisyondaki refleksi müthişti. normalde birçok kalecinin bacak arasından yiyeceği topu kurtarmış ve takımın direncini artırarak taraftarı da kendine getirmiştir. maçın genelinde hatasız oynamıştır ve her geçen hafta daha da güven vermektedir.

  hiç şüphesiz fenerbahçe'nin gelecek 10 yıldaki kalecisidir.
 • maşallah gayet özgüvenli oynamakta olan kaleci.

  tabi ben de rakibin kasıklarına göstere göstere tekme atıp sarı kart bile görmesem bana da bir cesaret bir özgüven gelirdi herhalde.
 • bugün harikaydı, böyle devam ederse dünyanın en iyi kalecisi olabilir. daha yaşı çok genç, kalecilerin 27-28'den sonra kendilerini bulduklarını düşündüğümüzde ise potansiyelini aşabilir. aynı yaşlarda mert günok kovaydı mesela şimdi ülkenin en iyi kalecisi durumunda. ancak birkaç seneye altay milli takım kalesini de devralacaktır. özelliklerini geliştirmesi elzem tabii ama şuanda bile ayağı en iyi yerli kaleci, cepheden şutlarda çok başarılı, biraz yan top zaafiyeti var ama bu maç yan toplarda da iyi bir görüntü çizdi. bunların dışında vizyonu, karakteri, taktik bilgisi oldukça iyi. fenerbahçe'nin yerli kaleci geleneğinin son halkası, volkan abisinin deneyimlerinden faydalanacaktır. teklif geldiğinde 50 milyondan aşağı bırakırsak yazık olur. biraz abartı gelebilir ama yeterince geliştiği zaman 100 milyon euro bile edebilir. taşak konusu yapacaklar olacaktır ancak eljif elmas 18 milyon euro dendiğinde de taşak geçenler vardı, şimdi altay, vedat çöp diye geziyorlar. bunları ciddiye almamak lazım.
 • yan top çalışmassa iki yıl sonra anadolu takımında. kendini bu konuda geliştirirse ya fenerbahçe efsanesi olur .
 • yürüyedur aslan parçası
6 entry daha