şükela:  tümü | bugün
1624 entry daha
 • o kuralın uygulandığı tek kaleci değil, inatla ihlal eden tek kalecidir. başka süper lig maçı izlemiyorsunuz gelip burda entry giriyorsunuz.

  hatta ve hatta çoğu zaman hakemler atış öncesi kalecileri kural konusunda uyarıyor.
 • (#102109948) he aynen aynen tek kalecidir.

  dakika 2.58
 • süper lig'de penaltı kuralını en bariz şekilde ihlal eden kaleci.

  ama daha bu yaşında camiasının çirkefliğini sünger gibi çekmiş. hem ihlal yapıyor; hem de eli-kolu, götü-başı sürekli oynuyor.
 • gece 04.19'da ve 04.38'de bilgisizlerin başlığına geldiği fenerbahçe'nin kalecisi.

  1- 2 aralık 2019'da bein sports'un hazırladığı bir raporda; 47 penaltıdan 31'inin tekrar edilmesi gerekmesine rağmen edilmediği belirlenmiştir! link tabii hepsi kaleci kaynaklı ihlaller değil.
  ** yani neymişşş penaltı sadece kaleci ihlali ile tekrarlanmıyormuş. o zamannn 2.'ye geçelim.

  2- sezonun ilk yarısında fenerbahçe'nin malatyaspor'a karşı attığı penaltı farnolle'ün çizginin 1 adım ilerisinde olması sebebiyle tekrarlanmalıydı! tekrarlanmadı!
  ** yanii neymişşş sadece altay ihlal yapmamış başka kaleciler de yapmış. o zamannnnn 3.'ye geçelim.

  3- ilk devre bittikten sonra oğuz sarvan kalecilerin penaltı atılırken ki konumlarıyla ilgili bir seminer düzenledi. video
  **oğuz sarvan seminerde diyor ki; farnolle'ün penaltısını tekrarlatmayan hakem de altay'ın göztepe maçında kurtardığı penaltıyı tekrarlatan hakem de doğru kararı vermiştir.

  farnolle'ün penaltı atılırken pozisyonu 1
  altay'ın ve farnolle'ün karşılaştırması 2

  şimdi oğuz sarvan'a ve ingiltere liginden açtığı bir video kaydına göre farnolle'ünkü kabul edilebilir bir sınırda olduğundan tekrar edilmemiş ve doğruymuşmuş. halbuki bariz bir ihlal! neyse.

  4- aynı oğuz sarvan sezon içinde kuralları değiştirerek artık var'la bakacağız diyor. ulan madem var'la bakacaktın da malatya maçında niye bakmadın? şimdi niye çizgideki milimlere bakıyorsun? niye kuralı değiştiriyorsun? sezon içinde hani kural mı değişir diyenler vardı. onların derdi sadece gündem olmak olduğundan bu işleri takip etmiyorlar olsa gerek.

  nerden baksan çelişkiler içinde olan oğuz sarvan ilk başta kaleci çok az ilerdeyse sorun yok derken -örnek olarak da hakemlerini korumak adına farnolle'e temiz derken- bugünkü oğuz sarvan var'ın 3 cm fark ölçtüğü ayağın çizgiden uzak olma durumuna ihlal diyebiliyor!
  altay alanyaspor maçı 3

  5- demek ki neymiş altay kuralın uygulandığı tek kaleciymiş. bariz belli bir şeyi bu kadar konuşmaya bile gerek yok. ligde pek çok ihlal olmasına rağmen hiçbir penaltı inatla tekrarlanmamıştır. fenerbahçe'nin kurtarıp, devamında gol attığı maçta tekrarlanmıştır. kurtardığı ve yenik duruma düşmemesini sağlayacak maçta kurallar devre arası değiştirilerek yine tekrar ettirilmiştir. bir şey anlatmak için iyice 1. sınıflara anlatır gibi anlatıyoruz. bu hımısının fanatikleri iyice kalitesiz oldu. kaliteli fanatiklik de bitmiş mk.

  kısacası şu başımıza gelen başkalarının başına gelseydi bayrakları yarıya indirir, var kayıtlarını aldık tehditlerini savurur, basın tarafından gündemi yaratır, eski futbolcumsu yorumcuları da buna alet ederlerdi. iş fenerbahçe'ye gelince adalet olmasınnn amüüünüyüüümmm kafasından zerre ilerleyemeyen zihniyetin rasyonel bir görüş sunması beklenemezdi zaten. s.gidin, gölge etmeyin yeter.
 • günay güvenç ile beraber penaltı da ihlal yapıp penaltısı tekrarlan kaleci.
 • kural ihlal etmekte sakınca görmeyen kaleci.. sarıyla cezalandırılınca hakemlere kızıyorsunuz ancak rakip takım oyuncusunun hayalarına diz ile vurunca kırmızı ile cezalandırılmamıştı.. var'a rağmen kol kanat gerilmişti.. şimdi her şeyi yapabileceğini sanıyor.. ağacı yaşken eğemediniz.

  sinsi kaleci.
 • mert günok'un getir götürünü yapabilecek olan koca bir balondur.
 • alanya maçında ümit öztürk'ün defalarca uyarmasına rağmen kural hatası yapmayı başarabilen tek kalecidir.gerçi bence kaleci değildir.idareten duruyor gibi.
 • ligdeki 54 penaltinin otuz kusurunde olan şeyi sadece altay'in yaptigini soyleyen ibne evlatlarinin bok atmaya calistigi kaleci.

  bu verdigim istatistik opta'dan, arayin bulun.

  altay'a ve fenerbahce'ye dusmanlik edenler kaybedecek filmin sonunda.
 • fenerbahçe malatyaspor maçındaki durumun aynısı ligin ilk yarısında sivasspor trabzonspor maçında da oldu. trabzonsporun kaçırdığı penaltı tekrarlanmalıydı ama tekrarlanmadı. penaltı olduğunda maç 1-1 ve 82. dakikaydı. trabzonspor o maçı 2-1 kaybetti.

  bu konuda tek dikkat edilen kaleci altay değildir, tek hakkı yenen takım da fenerbahçe değildir.

  bunu da yazmak lazım ama o zaman "trabzonspor kollanıyor" algısı zarar görebilir tabi.
215 entry daha