şükela:  tümü | bugün
 • altay bayındır gibi bir kaleciye sahip olamayan asalak tiplemelerin kudurduğu haber. be amk sığırları, bu adam sezon sonu fenerbahçe şampiyon olacağı için, zaten avrupa'nın muhtelif takımlarından transfer teklifleri alacak. henüz 21 yaşında ve sahip olduğu potansiyeli ile ligdeki en iyi kaleci sıfatını taşıyor kendisi.

  kudurmanıza devam edin, belki ilerleyen zamanlarda altay bayındır gibi potansiyel vadeden, kaliteli genç bir kaleciniz olabilir.

  ekleme: kitleye bak amına koyayım, "bize her yer trabzon"... ulan aziz yıldırım! senin de kafana sokayım. yapmadığın şike yüzünden, sırf siyasilerin ayağına dolandın diye bizi muhatap ettiğin şu sikik kitleye bak amına koyayım. en zekileri 3 iq'lu ulan bu denyoların. zaten öncesinde gs'liler gibi embesilliğin zirve yaptığı bir kitle ile muhatap etme gafletine soktun taraftarı, iyi ki def olup gitmişsin kulübün başından.
 • de gea'ya yedeklemek istiyorlarsa anlarım da bir büyük takım de gea'yı yedeklemek için niye uluslararası transfer yapsın? zaten ellerinde en iyisi var. altyapı o kadar kötü olabilir mi ya?
 • potansiyeli var , ancak bir kalecide olması gereken ama altay ın geliştirmesi gereken önemli özellikleri var. yan toplar ve yüksek toplar öncelik vermesi gereken noktalar. 1e1 de gerçekten iyi , cepheden gelen toplarda ve topla birlikte gelen adamlara karşı iyi pozisyon alıyor bunlarda artıları. bu sene hatalarda yaptı, ama kurtarışlarıyla da 4 maçın direkt olarak skoruna etki etti. söylenenlar doğrudur değildir ancak işlendiği takdirde a sınıf olabilir. de gea sezon sonu kesinlikle gidecektir ama altay henüz eldiveni ondan devralacak seviyede değil. (becnce)
 • de gea' la takas edilecekse neden olmasın dediğim transfer.
 • 50 milyon avro teklif edileceği konuşuluyor unıted kulislerinde mr bayındır için, vedat 100 milyon + 50 milyon bayındır toplam 150 milyon avro civarı para gelecekmiş fenerbahçe'ye bu satışlardan diye konuşuluyor. bunu duyan koç ali tff'ye mega limit artırımı talebinde bulunacakmış.
 • kaynağı sanırım teyo emmi olan haber.
 • beşiktaşlılara tinerci diyorduk asıl tinerci bunlar olum avrupa maçı olmayan adamı manu transfer eder mi sanıyorsunuz onu geçtim eplyi ne zannediyorsunuz eplye hakaret bu kane'ye mane salah'a karşı gerçekten altayın oynayabileceğini hatta yedek bekleyebileceğini mi sandınız.ayrıca manu bu sezon en az 100 kaleci izlemiştir kayseriden 3 yiyen adam liverpooldan kaç yer siz düşünün
 • kaynaktan kaynaklı kesin yalan haber ama bırakın da bu geyikler yapılsın.

  ne yani 32 yaşındaki muslera premier lige transfer oldu da 21 yaşındaki çocuk mu olmayacak

  bomba patlıyor. muslera premier lige gidiyor