aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir sekizinci nesil yazar, hoşgelmiş.
 • sekizinci nesil yazar abidir... benimle birlikte hoşgelmiştir...
 • babil kralı hammurabi hakkında attığı mesnetsiz iftiralarla tepkimi kazanmış yazardır... hammurabi'yle konuştum; avukatlarını salmış üzerine...
 • sözlükteki ilk badim. nesildaşım. okuduğum kadarıyla iyi bir yazar. vicdan sahibi bir yazar ve çok iyi bir baba. mutluluğu daim olsun.
 • izmir'in altay'ı gibi...
  biraz siyah ve biraz da beyaz olan...
  takdir ve saygılarımı sunduğum iyi bir yazar ve iyi bir babadır.
  eski bir dost, eski bir abi. hiç soğumayan, hiç soğutmayan bir ateş, belki bir pırlanta...
  öyle ki; aradan 1 yıl geçmiş, ben oturmuş bu adama yazdığım entrynin sağ alt köşesine bir de edit tarihi düşüyorum. bir sene içinde uzaklık birşey götürmemiş bizden demek ki...
 • kaleminin ne kadar sağlam, fikirlerinin ne kadar oturaklı ve mantıklı olduğu, birkaç entrysinin okunmasıyla bile rahatlıkla anlaşılabilen, keyifle takip edileceği aşikar olan yeni bir yazar.. sözlüğün yeni bir kazanımı...
 • beni sözlük kavramı ile tanıştıran ve yorulmadan saatlerce anlatan kitap kurdu yazar. yaşam boyu rakı içilesi adam. kardeş.
 • icazetiyle beraber abim olarak tanıtmaya/duyurmaya başlayacağım galatasaray taraftarı sözlük yazarıdır.
  sözlükteki bir kaç iyi adamdan biridir. * *

  mümkün olan en kısa zamanda, beraberce, sahillerde rakı ve roka ile güzel sohbetler etmeyi gönülden dilediğimdir.
 • ben daha çok görürüm sanıyordum. yaz bitiyor ben bu adamı hepi topu 15 bilemedin 20 dakika görebildim. 4 kasım 2007'de başlayan yazar alımları içinde göze batmasa da sözlüğe en çok katkı yapan yazarların başında gelmekte bu adam. öylesine dolu dolu, öylesine bilgili. tevazu sahibi bir kalite kendisi.

  15 bilemedin 20 dakika görüşmüş olmamızın ve daha fazla görüşememiş olmamızın suçlusu ben değilim yalnız. ben marmaris deplasmanına gittim fakat henüz kendisi izmir'e konuk olmadı. hoş, izmir de onun evi sayılır hatta benden daha eski olduğundan onun yanındayken izmir bile deplasman olabilir benim için.

  tek bir kötü yanı var, çok ispiyoncu. daha dün geldi sözlüğe bir dünya ispiyon yapmış. en çok ispiyon yapanlarda da son sıradan top 20'ye giriş yapmış. giderek yükselen form grafiğinin bir gün moderatörlük sonuçlanmasını diler, büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperek saygılarımı ve sevgilerimi sunarım. * *
 • altay'ın entrylerini tarıyorum yaklaşık bi saattir.
  son zamanlarda sıklıkla takip ettiğim, burada bulunmasından büyük bir zevk aldığım bi yazar. yazdıklarından sahiden de öğreniyorum;lafı dolandırıp bulandırıp çok şey söyleyip hiç şey söyleyenlere inat, her cümlesi bir şeyler veren yazıların sahibi.
  sahiden de olgunlaşmış ve biriktirmiş bi adamın entrylerini okuduğumu hissediyorum.
  bu bana ayrıca zevk veriyor. çünkü modern kadının erkekle sorun yaşamasındaki en büyük etkenin, erkeğin olgunlaşmasındaki süreç olduğuna inandığımı göz önünde bulundurursak, altay'ın salt siyasi görüş ve birikimin dışında, kadınlara ilişkin görüşlerini ve kadını keskin zekası, net rasyoneli ve bilgi birikimiyle savunuşunu yakaladığım her entrysinde kendisine teşekkür etmek istiyorum.

  çünkü altay gibilerinin erkek çocuk yetiştirmesi gerek. altay gibilerinin, abilik etmesi gerek...

  kendisine saygıyla reverans yapıp, kendimce oluşturduğum fav'ları paylaşmak isterim:

  (bkz: allah/@altay)
  (bkz: hz. hatice/@altay)
  (bkz: hz. muhammed/@altay)
  (bkz: cahiliye devri/@altay)
  (bkz: ateistlerin içindeki korkunç boşluk/@altay)
  (bkz: baskı altındayız/@altay)
  (bkz: yabancı kızla yatana kadar eşek siktiğini anlamak/@altay)
  (bkz: amı olanın imanı olmaz/@altay)
  (bkz: ideal kadın)- (bkz: #11445835)
  (bkz: bırak gitsin dönerse senindir/@altay)