şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1998 yılında ege üniversitesi, ingilizce hazırlık sınıfında tanıştım kendisiyle. çok sevdiğim bir arkadaşımdır. iyi bir tarihçidir; inşallah bir fuad köprülü, bir ortaylı, bir inalcık olacaktır. geçen yıl doçent olmuş, gördüm, çok sevindim. kendisine başarılar diliyorum.
  • dumlupınar üniversitesi tarih bölümü doçenti. genel türk tarihi elbet onun omuzları üzerinde yükselecektir.
  • “xvı. yüzyıla kadar türkiye ve türkmenya adının batı dünyasındaki kullanımı ve sınırları” isimli mükemmel makalesi bulunan akademisyen.
  • türk tarih kurumu yayınlarından çıkan ve aynı zamanda doktora tezi olan "moğol-rus ilişkileri 1223-1341" başlıklı eseri ile türkiye bilimler akademisi telif eser ödülü'ne layık görülen tarihçi . kendisini bir kez daha kutluyorum, daha nice başarılara imza atacağına olan güvenim ve inancımın tam olduğunu belirtmek isterim.

tanrı sağlık versin hocam.

ilgili eseri
    ve korykoslu hayton isimli selenge'den çıkan eserine buradan ulaşabilirsiniz.

dumlupınar üniversitesi, böyle başarılı bir tarihçiyi bünyesinde bulundurmanın kıymetini inşallah anlar.
  • burada sürekli gömülen kütahya dumlupınar üniversitesi'indeki sağlam hocalardan biridir, aldığı ödülü sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum. kendisini buradan tekrar kutluyorum.