şükela:  tümü | bugün soru sor
 • merkezsizleştirilmiş borsa vaad eden bir oluşum. çıkardığı cüzdan ile altcoinleriniz arasında dilediğiniz gibi değiş tokuş yapabileceksiniz. henüz deneme aşamasında ancak geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum.

  not: entry gelişmelere göre editlenecektir.

  referanslı link ile kayıt olmak için: http://www.altcoin.io/?kid=kh6k5

  22.01 edit: atomic swap cüzdanın beta versiyonu tanıtıldı. işleyişini blogta yer alan videodan görebilirsiniz. https://blog.altcoin.io/…-beta-release-b6e3eef55842

  18.02 edit: hedeflerini, çalışma mantığını ve yol haritasını içeren bir "lite paper" yayınlamışlar: https://www.preview.altcoin.io/lite-paper.pdf

  05.03 edit: altcoin.io nasıl çalışır? https://vimeo.com/258416961
 • efsane bir altyapı ile gelen merkezsizleştirilmiş exchange'dir kendileri.

  buradan kayıt olabilirsiniz:
 • üye olmak için dilenci linkleri yukardadır. lan nasıl bir tarikat bu ya engelle engelle bitmiyor. listemde en az 200 kişi var.
 • gelecekte büyük borsaların arasına gireceği iddia edilen altcoin borsası. bekleyip göreceğiz henüz denemedim ancak eğer kendi coinlerini çıkartırlarsa çıkar çıkmaz alın derim. binance ve kucoin'de neler olduğunu gördük.
 • arayüzü güzel olan borsa. chart'ları biraz daha geliştirirlerse kullanılabilir. özellikle ux üzerine çalışmaları gerekli. şu hali ile binance ve kucoin'den bir tık geride.
 • merkezsiz olacağını , kimlik bilgileri vs vs istenmeyeceğini , anonim ve hızlı hizmet sunacağını iddia eden yenilikçi görünümlü coin exchange ;

  bi fırsat verilebilir.
 • merkeziyetsiz kripto exchange. yani binance yarın kapatıp gidebilir, bunlar kapatıp gidemez oluyor. bu açıdan bir şans verilebilir. ux olarak binancea daha çok uzak. kucoinden zaten nefret ediyorum, ne olursa olsun kucoinden iyidir bence.

  ayrıca hemen herşeye varsa bir refli linkle üye olurum, yoksa ilgili telegram gruplarından falan refli link isterim. refli linkte paylaşırım. bu yüzden salağın biri bloklayacaksa bloklasın. gavurlara ödenen komisyonun belli bir yüzdesi bir tanıdığıma gidecekse ne mutlu. tanıdık olmasa da buralardan birine gidecek olması da yeterli. bunu dilencilikle bağdaştıran arkadaşa sevgiler.

  refli üyelik linki