şükela:  tümü | bugün
  • merkezsizleştirilmiş borsa vaad eden bir oluşum. çıkardığı cüzdan ile altcoinleriniz arasında dilediğiniz gibi değiş tokuş yapabileceksiniz. henüz deneme aşamasında ancak geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum.

not: entry gelişmelere göre editlenecektir.

referanslı link ile kayıt olmak için: http://www.altcoin.io/?kid=kh6k5
  • efsane bir altyapı ile gelen merkezsizleştirilmiş exchange'dir kendileri.

buradan kayıt olabilirsiniz:
  • merkezileştirilmiş ve merkezileştirilmemiş borsa işleyişlerinin sıkıntılı taraflarını kendilerince bertaraf etmeyi amaçlayan yeni bir borsa girişimi. bloglarında merkezileştirilmiş borsaların kullanıcıya kontrol imkanı vermediğini ve güvenlik açısından sıkıntıları olduğunu; merkezileştirilmemiş borsaların ise kullanıcı tarafından kontrol edilmesi ve güvenli olmasının dışında , merkezileştirilmiş borsa gibi likidite akışı ve kullanım kolaylığı sağlayamadığını belirtmişler. kendi yaklaşımları bu iki borsa tipinin iyi yanlarının bir araya getirilmesi şeklinde.

ayrıca atomic swap olarak adlandırdıkları hızlı ve güvenli bir alışveriş yöntemi ile transferler sırasında oluşacak sıkıntıları minimize etmeyi amaçlıyorlarmış. bu adresten demosuna erişebiliyorsunuz.

adetullahtandır, üye olmak isteyenler için mutual... pardon dilenci bir link buradadır. ilk defa referanslı link attım, hiç heyecanlı değilim. zaten üçüncü entry olmasam linki de atmazdım ama sonuçta we’re in this together...

edit: illaha link verenleri engellediğinizi belirtecekseniz, tanım yazıp ondan sonra belirtin. formata bir tekme de siz vurmayın.
  • üye olmak için dilenci linkleri yukardadır. lan nasıl bir tarikat bu ya engelle engelle bitmiyor. listemde en az 200 kişi var.
  • gelecekte büyük borsaların arasına gireceği iddia edilen altcoin borsası. bekleyip göreceğiz henüz denemedim ancak eğer kendi coinlerini çıkartırlarsa çıkar çıkmaz alın derim. binance ve kucoin'de neler olduğunu gördük.
  • arayüzü güzel olan borsa. chart'ları biraz daha geliştirirlerse kullanılabilir. özellikle ux üzerine çalışmaları gerekli. şu hali ile binance ve kucoin'den bir tık geride.