şükela:  tümü | bugün
  • türk kripto camiasının kanımca en yardımsever kişiliğinin twitter hesabı

şahsen tanışma fırsatı da bulduğum güzel yürekli insan. vaktinin çok değerli olduğunu biliyorum ama karşısındakine bir şeyler öğretirken zamanının onun gözünde hiçbir değeri kalmıyor. gözlerinde birine faydalı olmuş olmanın verdiği mutluluğu okuyabiliyorsunuz. takip etmeyenler çok şey kaçırıyor bilginize.
  • takipteyiz rookie 10 numero..
    dogecoin sevgisi yeter *
  • ncash hakkında azıcık bilgi verse dediğim.
  • kripto piyasaları ile ilgili hesapların en naif ve seviyeli hesabına sahiptir kendisi. benim severek takip ettiğim hesaplar arasında izmirli olmasından da kaynaklı sanıyorum bu piyasanın batıya bakan en aydınlık yüzü denilebilir.
  • kripto camiasının en beyefendi, yardımsever ve paylaşımcı insanlarından biridir. bir karşılık beklemeden bilgisini paylaşır, gereksiz tartışmalara girmez. tek sorun ismini ilk baştan beri cookie diye kodlamışım, benim için o rookie değil cookie.
  • ocak şubat arası hesabından yarattığı dogecoin hype'ı ile pek çok insanı terste bırakmış olan rookie. yeni mağdurları da ncash ve storm tayfası.
  • (bkz: cryptokemal) ve (bkz: cryptocadet) pumpçularının başı.$ncash gibi scam bir coini millete kakalayan kişidir.

bu ve bunun gibilerin tweetlerinin altında olumsuz bir yorum göremezsiniz.çünkü hepsini istisnasız engellerler.
  • iyi niyetine inandığım mütevazı bir kişilik kendisi.. severek takip ediyorum şahsen.. bir de herşey crypto değil bazen işler ters gittiğinde mizah yapmasını da bilmek lazım.. çizgisini bozmadan daha çok paylaşımlar yaparak devam etmesi dileklerimle..

bu arada kendisi bir telegram grubu da kurmuştur; rookie's channel
    https://t.me/altcoinrookiechannel
  • dolandiriciligin yeni versiyonunu bulmustur. bot yazdik harika ayagina aldigi coinleri sinyal gibi verip dusuk volumede %10-15 vurgun yapmaktadir. turk kripto camiasindaki diger herkes gibi serefsizin teki.

kanitmi? eski yazdik dedigi bot ve yenisinin birturlu gelmemesi. sorsan %99 basari ama hala test. ne bekliyon %150 basarimi? ;) hayir yeterince vurgun yapmayi bekliyor inanan salaklardan.
  • ters köşe yapmakta üstüne yoktur. saçma sapan grafik analizleri var. ne derse tersini yapın kazanırsınız. ama bunu söylemeyin yoksa engeller sizi.