• vakt-i zamaninda sega'nin çikardigi,önce arcade oyun makinalarinda,daha sonra da amstrad cpc464'te gördügüm $ahane beat'em-up kimlikli oyun idi bu.

he man'deki hayvan adam'a benzer bir karakterle önümüze gelen kayayi,gargoyle'u (kaya mi,gargoyl mu artik neyse onu) parçam pinchik edip geli$iyor,bombastik bir canavara dönü$üyor idik. 5 leveldan olu$an oyunun son levelinda alingan batman kilikli yarasalarin saldirisina dayanamami$ ve oyunu bitirememi$tim. hala gönlümde bir yaradir.
  • cpc464'un son donemlerinde gayet guzel grafikleriyle goz doldurmu$ olan beat em up oyundur. o donem turkiye'de shadow of the beast'in de piyasada olmasindan dolayi bir "beast" furyasi vardi ve dolayisiyla bu oyundan beklenti yuksekti..

2 player ayni ekranda oynanabilen bu oyunun cpc464'te grafik kodu cok yava$ti o yuzden slow motion bir oyun oynuyor gibiydiniz. belli donemlerde aslana kaplana donu$en adamimiz o haliyle de eski halinden daha fazlasini yapamiyordu pek.
  • cok eglenceli bir oyundur. ayrica en buyuk bombasi, adam power uplari topladikca, kaslanir, guclenir. buraya kadar normal. ama kafasi ayni boyutta kalinca beter bocek deki o kafasi shrinklenen adama benziyor arkadas!*
  • zamanında ağzım bir karış açık oynadığım, geçen onca zamandan sonra bugün tekrar oynadığımda bile zevkle saatlerimi harcadığım oyun.

(bkz: tırt olunmaz tırt doğulur)
  • geçen arkadaşta içiyoruz. bu dedi atari oyunları indirdim olm oynayak mı? başladık metal slug, street hoop, mustafa falan ne varsa sıradan bitiriyoruz. neyse herkes uyudu, benim uykum gelmiyo, dedim biraz oyun oyniyim. en üstlerde bu vardı işte.

hadi benim kafam güzel, ama oyunun kafası daha güzel. ahahah yav, oyunda mayolu bi adamla önüne gelen aslan, kaplan, zombiyi topa vuruyomuş gibi şut çekerek öldürüyosun. mavi powerup gibi şeyleri buldukça sırasıyla kaslı, daha kaslı, ayı kafalı kaslı ve ejderha oluyosun. abii ben bu oyunu niye görmedim bu güne kadar. oyun aleminin dünyayı kurtaran adam'ı bu oyunç
  • ios için olan versiyonu şuradan satın alınabilir: https://itunes.apple.com/…ed-beast/id407812054?mt=8
  • coin-up versionunu gördükten sonra bilgisayarlardaki conversion'larının yüzüne pek bakmadığım oyun.
  • xbox 360 ve ps3 platformlarında hd ve leaderboards desteğiyle online da oynanabilen kült oyun.
  • müziği çok güzel olan sega oyunudur. hatta değişik bir cover'ı magic jewelry oyununda kullanılmıştır ve adını hatırlayamadığım bir local rock star grubu da metal cover yapmıştır bu oynunu müziğine.
  • yari kurt yari insan bir karakteri yönettigimiz,insani co$turan oyun.
hesabın var mı? giriş yap