• (bkz: a bank)
  • bundan sonra alternatif bankız, hep ileri diye mesaj atmış, önceden kim olduğunu mesaja iliştirmemiş banka. kayıtlı numarandan aramadın ki canım nereden tanıyayım demek istiyorum kendilerine.
  • şu anki en yüksek mevduat faizini vaat eden banka. ama sazan avı gibi bir izlenimi var.
  • mobil uygulama konusunda 40 değil 400 fırın ekmek yemesi gereken banka
  • 2018 yılında rebranding yaparak, abank adini birakip yoluna alternatif bank olarak devam etmesi sebebiyle hakkindaki entry sayisi düşüktür.
    butik banka olmasi sebebiyle, sahsiniza özel bankacilik hizmeti alabileceğiniz ve insani degerleri hissedebileceginiz, bu tarzda turkiyede az sayida olan bankalardan biridir.
  • kullanmadığım elektronik bankacılık kalmadı. aralarında en malı bunlar.

2 aydan fazladır hesap açılmadı. üç kez kurye geldi, 5-6 kez kurye gelecek dendi gelmedi, gelebilenlere istedikleri belgeleri verdim ve hala hesap aktif değil.
    her aradığımda kurye yönlendiriyorum deyip kapatıyorlar.
    her işleri böyle ise batmamaları mucize.
    belki de evren beni koruyor bu iş bilmezlerden ama ben anlamıyorumdur. ben bunu biraz daha düşüneyim.
  • bugün 2 saatte bir hesabı zor açan bankadır. gelen tipleri görmesem kuruşumu emanet etmem.
  • cbq ve yüksek faizden dolayı kendilerine geçeyim dedim. bugün telekurye’den geldiler imza attırıp hiçbir şey vermeden gittiler. “e kart” dedim, dediler “o daha sonra gelecek”. hesabı açarken de bilmem kaç fatura, kimlik fotokopisi zart zurt istiyorlar.

ing’den hesap açtığımda 3 gün sonra elimde kart vardı, hesap açıldı. şu haliyle pek garip duruyor. bakalım.
  • işlem yaptırmanın imkansıza yakın zor olduğu şube çalışanlarının çok ağır işlem yaptığı bankadır.
hesabın var mı? giriş yap