şükela:  tümü | bugün soru sor
  • her cuma cemaat-ı müsliminden gelen hadisli şiirli cuma mesajlarının monotonluğundan sıkılan insanlar için alternatif cuma mesajlarıdır.

    bence şöyle birşey yapabiliriz, pek de gündeme getirilmek istenmeyen hadisler, ayetlerden alternatif cuma mesajları database'i oluşturup açık kullanıma sunabiliriz. nasıl hadisler, ayetler; mesela el ayak kesme ayetleri, katliama davet ayetleri ve hadisleri, yemeğimize sinek düşerse ne yapmamız gerektiğini, kimin kimi sikebileceğini anlatan ayetler, kimin kimi siktiğini anlatan hadisler vs vs.

    bu alternatif cuma mesajlarını bize yanarlı dönerli gifli kalpli cuma mesajı gönderen eşrafımıza gönderiyoruz ve ortalık şenleniyor, monotonluktan kurtuluyoruz. nasıl fikir?

    böyle basit bir site ve mobil uygulama için içerik hazırlamaya vakti olan ve konuyla ilgilenenler olursa yeşillendirsin lütfen.
  • yılda iki kez olan bayrama mesaj bulmak kolay.. sıkıysa her haftaya mesaj bulun. bizim ramazan iddialı ama. her perşembe gece cuma mesajı atar. daha birinin diğeri ile benzerliği yok..
    tema benziyor gerçi ama aradaki yedi farkı görmek, ramazan’a da hakkını teslim etmek gerek.