şükela:  tümü | bugün
  • dostlar romalılar siz de ana akım ayakkabı markalarının pahalılık boyunduruğundan sıkılmadınız mı. adidas nike skechers puma artık size de pahalı gelmiyor mu. artık yetmez mi bu pahalılık. alternatif ayakkabı markalarına yönelmemiz şart değil mi? herkes kullandığı underrated ayakkabı markalarını yazsın ve bu markaların boyunduruğundan kurtulalım. ben daha önce (bkz: chekich) marka ayakkabı kullandım ve çok beğendim. tavsiye ederim 9/10 marka.
  • ekşisözlük’de bulunması gereken başlık. yazar arkadaşa teşekkür ederiz. (bkz: tonny black) markası ile veritabanına katkı sağlamak isterim. gerçekten sağlam ucuz ve kullanışı güzel ayakkabıları var.
  • beta güzel ayakkabılar yapıyor ve sağlam. divarese hakeza öyle.
    fiyat biraz daha yukarı çekilirse
    hogan ın ayakkabıları tarz ve güzel.
  • bi kadın olarak olaya el atmak istiyorum;
    eğer maddi durumlarda bir sıkıntı yok ise günlük ayakkabı tercihiniz timberland ve camper olabilir.
    haftasonu için ise hogan der geçerim.
  • yeni gözdem premiata. sneaker modelleri hem cok rahat hem çok şekil. fiyatlari biraz yüksek ama indirimleri yakalamak lazım.
  • başlığı açan arkadaş adidas-nike-skechers pahalılığından dem vurmuş; fiyatı makul olup kaliteli olan markaları öğrenmek ve bu markaların paylaşımını sağlamak istemiş. aşağıdaki entrylerde ise nike’tan daha pahalıya satılan timberland, camper tavsiye edilmiş, bir de 3000 tl’ye satılan hogan tek geçerim denilmiş. siz ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz ya da ortadirekle dalga geçiyorsunuz ya da cidden saf saf tavsiye veriyorsun faydalı olsun diye ama halden anlamıyorsunuz. eğer 3. sebepten dolayı tavsiye veriyorsan allahını seversen arap sen tavsiye verme.

edit: cümle düşüklüğü.
  • bütçeye göre değişir ama sırasıyla, beymen, network, inci, ziya diye sıralanır.
  • henüz almadım ama çevreme sorduğum zaman gayet memnun olduklarını duydum.

elle shoes

edit: geçtiğimiz "şahane cuma" indirimleri ile birlikte bir tane 250 tl'ye güzel bir ayakkabı aldım çok memnunum. tavsiye edilir.
  • şahsi önerim cabani olacaktır.
  • alternatif değil, gayet de bilinen markalar ancak ayakları çabuk ağrıyan ve ayak ağrısı yaşadığında tüm vücudunu yorgun hisseden biri olarak önerilerim;

camper ve timberland kesinlikle son derece rahat. özellikle camper sabahtan akşam geç saatlere kadar ayakta kalsa bile yormuyor, aksine dinlendiriyor. özellikle klasik hale geln pelotas modeli. daha soft arayışta olanlar için ise pelotas xlite.. her ikis de kot pantalon altına da, iş için casual giyime de uygun ürünler.

timberland'in yazlık ayakkabıları kampanya döneminde gayet uygun fiyatlara bulunabiliyor, misal "amherst flexiknitalp" modeli şu anda 350 tl civarında. camper ise maalesef burnundan pek kıl aldırmıyor ve çok fazla indirime gitmiyor. ortalama fiyatları 800 tl civarı.

klasik ayakkabı olarak ise inci'den çok memnundum ancak sanırım iflas ettiler. kendilerinden 4-5 ayakkabı satın aldım ve ilk giyişten itibaren rahatlık konusunda sorun yaşamadım.

bot olarak ise timberland haricinde north face tercih edilebilir. ucuz değil ancak kampanya / black friday dönemlerinde makul fiyatlara inebiliyor. evet makuldan kastım 200 tl değil ancak aldığınız ürün de 1 senede dağılacak bir ürün değil.

outdoor terlik olarak da birkenstock tek geçerim. kalın tabanı sayesinde gayet sağlam, uzun süre rahatlıkla giyilebiliyor. bu ürün de pek ucuz değil, fazla indirime girmiyor ancak kesinlikle verilen ücrete değer bir rahatlık sunuyor. unutulmamalı ki ilk giyildiğinde terlik ayağa alışana kadar 1-2 gün can sıkıyor ancak sonrası şahane..