şükela:  tümü | bugün
  • şu malum partinin sözcüsünden, başkanına her bir üyesi her allah'ın günü çıkıp "chp iktidara gelirse, fetö ile mücadele etmeyecek" demekten veya ima etnekten ne zaman vazgeçecek diye düşündüm ve şu alternatif çözüme geldim.

madem suçluları cezalandırmamızz lazım, o zaman bu fetö'nün nasıl büyüdüğüne gitmek lazım. cevap ise onlarin okuluna gidenlerin, onlardan dershanelerine gidenlerin, sosyak medyada "abilerinin" reklamlarını yapanların yani kısacası fetö' yü destekleyenlerin sayesinde büyüdü. ve insanlar fetö'yu 2013 ten desteklemeye başlamadığına göre 1970 lerden felan başlamak lazım.

bildiğimiz gibi yukarıda belirttiğim kesim 2005 gibi tavan yapmaya başlamış ve bunun içine fethullah gülen'i öven sosyal medya paylaşımları yapan insanlarıda ekleyecek olursak mesela sayıları tartışmasız 5-10 milyon arasındadır.

ee bu kadar insanı hapisede atamıyacağımıza göre en iyisi yönetici, siyasetçi kısmını hapise atarken, diğer kısmada 10.000 tl gibi bir para cezası yazmak. ödeyemeyenlerde intihar etsin, pis fetö'cü değil mi zaten bunlar, bana ne. hatta bu aynı kısım rüzgar ters dönerse ne olur diye düşünmeden "idam isterrrrik" diye bağırmıyorlar mı? yani yine benim planım insaflı, isterlerse kendilerini idam'da edebiliriz, pis terröristler!

fetö ile ya böyle mücadele edilmeli, yada fetö ile mücadele adı altında fetö ile alakası olmayan insanları içeri atmaktan vazgeçilmeli. eğer chp, iyi parti veya herhangi bir parti bu alternatif fetö ile mücadele programını açıklasa dahada korkudan ağızlarına fetö lafını bile alamazlar, utanmazlar!

son olarak: 2013 öncesi ve sonrası farketmeksizin* tüm fetö'cüler adi, şerefsiz, hain, pis terröristlerdir!
  • adil öksüzü öttürün yeter