şükela:  tümü | bugün
  • sitesine ilk girdiğimde fiyatlarını kazık bulduğum, alternatifini bulamadığım için gözümü karartıp aldığım markadır. daha kutusu açılmadan, oha yok artık dedirtir. sürücü eldivenleri efsanedir.
  • gerçek deri ve tasarım olduğu düşünülünce, fiyat performansı oranı gayet iyi olan eldivenler sunmaktalar. elde duruşunu gördükten sonra parasına acımadığım şeylerden biri oldu. işçiliği de oldukça iyi. imkanım olduğunda bir de çantalarına el atmak istiyorum.*
    ayrıca üzerinde "made in turkey" yazısı görmek de mutluluk verici.
  • parmaksız deri eldivenlerinden aldım açıkçası memnun kaldım, fiyatlarını yüksek buldum ama o kalitede daha ucuzu sanırım zor.
  • sahibi ceyhun pak isimli kişi yalancı ve çirkef bir şahısdır.

hyundai i20 aracı için kendisiyle iletişime geçtim, aynı günün sabahında başka bir insan bana yalan söylemiş, ekspertiz ücretini kilitleyip gitmişti. bunu kendisine söyledim ve dediklerinden farklı bir şey çıkarsa ekspertiz ücretini ödemesi konusunda anlaştık. ve ekspertize gittik, kendisinin iki parça boya var dediği arabanın, sağ ön çamurluğu değişmiş, motoru revizyon görmüş, tavanında dolu izleri çıkmıştı. ona göre bunları belirtmeye gerek yokmuş, savunması genel olarak "nolmuş yani" şeklindeydi. arabasını iteleyemeyeceğini anlayınca kendisine yakışır şekilde 250 lira için olabildiğince çamura yattı. "yarı yarıya bari ödeyelim" teklifimi de beğenmedi. eşimin önünde nahoş olaylar olmasın diye ve sesini kesmesi için ben ödemeyi yaptım.

bu tarz insanlarla iş yapmayın. hep kötüler kazanmasın.

gerekli screenshotlar, ses kayıtları, raporlar mevcut. belki eklerim.