şükela:  tümü | bugün
 • yeni nesil, yerli, oyun satın alma platformu.

  hakkında yazılan hiçbir entry olmamasından dolayı endişelerimin olduğu, sadece sağdan soldan duyduğum ve (bkz: world of warcraft) için en uygun game time fiyatını içerdiği için bir şans vermeyi düşünürken (bkz: anno 1800)'ün 216tl olduğunu görmem ile ilk şans için "yüklü" sayılabilecek meblağda alış-verişim yaptığım site.

  sipariş sonrası hesabıma wow game time ı muadili sitelere göre çok daha hızlı bir şekilde eklemelerinden sonra anno için beklemeye koyuldum ve aradan 5 dakika geçtikten sonra canlı destekle görüşme sağladım. 23 nisan gibi resmi tatil olan bir günün gece yarısında canlı destekte birini görmem de edindiğim olumlu izlenimlerden biriydi. canlı destekteki arkadaş oyunun steam'den kaldırıldığını bunun için araştırma yaptıklarını ve tarafıma arayarak bilgi vereceklerini ilettiler. ilk etapta canlı destekteki arkadaşın "steam'de olmayan oyunu almışsınız" demesiyle hafif gerilsem de aramalarını beklemeye başladım, aradan bir 10 dakika geçtikten sonra ise şirketten biri aradı ve oyunun steam'den kalktığını - ki bu doğru ve baya da oldu - epic games ya da ubisoft için ise kod bulamadığını aktardı. mağduriyetim için de arzu ederlerse bir başka oyun alabileceğimi ya da ücretin kredi kartıma iadesinin mümkün olduğunu ilettiler. bunlar da olması gereken bir şeydi ama kötü izlenimimi düzelten olay bir başka seçenek olarak da ücret iadesinin ertesi sabah hesabıma nakit olarak yapabileceklerini iletmeleri oldu ve ben de tabi ki bunu tercih ettim. malum kredi kartı iadeleri için bilmem kaç gün bekleme vs. gibi şeyler olabiliyor. allahı var adamlar sabah ben daha kalkmadan da eft'yi gerçekleştirmişlerdi.

  sonuç olarak; hakkımızda bölümünde yazan %100 müşteri memnuniyetini - hadi olmayan oyunu sattıkları için azıcık düşüreyim - %95 ile yaşadığımı ve rahatlıkla alış-veriş yapılabileceğini söyleyebilirim. umarım uygun fiyat ve düzgün iletişim politikalarını ilelebet korurlar.

  not: benden sonra anno'yu da pasif hale getirmişler bir artı da buna.
  not2: hala alamadım tükürdüğümün anno'sunu
 • altf4game bağlantısı üzerinden sitelerine ulaşabilirsiniz. an itibarıyla gecenin bu saatinde yaklaşık on dakikada kendilerinin sitesinden otuz beş türk liraya (bkz: mordhau) oyununu satın aldım. sorunsuz bir işlemdi. gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

  ek olarak kendilerine bir webmaster olarak tavsiyem, daha profesyonel ve modern bir temaya geçiş yapmaları. başarılar.
 • cyberpunk 2077 için verdigim siparişte sorun yaşamadığım site. sipariş vermek için once bakiye yüklüyorsunuz. sonra sizi gpay'den mi ne ariyolar onay için; onayliyorsunuz; sonra siparişi veriyorsunuz steam hesap linkinizle birlikte; sizi arkadaş olarak ekleyip gift olarak oyunu hesabiniza aktarıyorlar.
 • dün cyberpunk 2077 için verdiğim siparişi, başta belirttikleri gibi 1 günlük beklemenin ardından bugün teslim etmiş olan güvenilir site. canlı sohbet hizmetiyle kafama takılan sorulara anında dönüş yaptılar, hatta aradılar. ben de başta emin olamamıştım ama güvenimi kazandılar.
 • cyberpunk 2077 isimli merak beklediğimiz oyunu sipariş geçtim. 24 saat sonra teslim ettiler. hediye olarak tabi. 24 saat içinde 2 defa canlı sohbette başlarını ağrıttım ama sabırla cevap verdiler sağolsunlar. oyun 250 lira yerine 174 liraya geldi.

  edit: iyilik yapmak da paralı askerlik olmuş amk. ben başkasının yazısını gördüm ucuza aldım. başka oyuncu arkadaşlar da benden görsün faydalansın, 250 lira yerine 174 lira vermek varken neden pahalısını seçsinler. adamlar kampanya yapmış faydalanıyoruz, başkalarına giren çıkan ne anlamıyorum.
 • sozluk ne reklam yapti be arkadas, bu parali askerlerin saati ne kadara geliyor acaba
 • cyberpunk 2077 gibi bir oyunu en ucuza satan yer olduklari icin haliyle insanların guvenilirliğini merak ettiği site. oyunun başlığında da defalarca soruldugu icin oyunu bu siteden alanların tecrubesini paylaşması kadar doğal bir şey yok.

  pek fazla bilinmeyen bu gibi siteler hakkinda bilgi verildiginde "reklam yapiyonuz yeaa" diye baslikta biten tiplerin hangi platformda yazar olduklarini ve platformun amacinin ne oldugunu bir kez daha düşünmeleri gerekmekte.

  edit. adam aptal çıktı amk. kabahat bu gibi ergenlere açıklama yapmaya çalışan bizde galiba. "he anan anan xd" deyip gecmek gerekiyor bunlara.
 • cyberpunk 2077'nin ön siparişi steam'de bile kur baz alındığında ucuza geliyorken daha ucuza nasıl sattıklarını merak ettiğim site.
 • buna benzer bir siteden (ismini vermiyorum, makul bir teklif gelmesi halinde verebilirim) defalarca alışveriş yaptım. onlar da tüm oyunları %30 indirimle satıyorlardı. sebebi ne bilmiyorum.