şükela:  tümü | bugün
  • aktivitelerin booking'i olacak yeni bir site.

althernas.com
  • gittiğim tatilde rafting ararken karşıma çıkan site. tatil yerlerinde karşıma çıkan, 5 söyleyip fiyatı 3 e çekerek ikna etmek isteyen satıcılardan bunaldım. dedim ki bu işlerin fiyatları ne? şöyle bir karşılaştırabileceğimiz site olsa diye ararken karşıma çıktı. sitenin ara yüzü süper ancak nedir ne değildir bilmiyorum. ekşiye baktım bir tane yorum var - ki yorum cuk oturmuş - sadece. fiyatları karşılaştırıp çıkayım dedim. önce fiyatları, sonra müşteri temsilci beni ikna etti. siteden ürünü alır almaz hizmeti veren şirket aradı. kaydının tamamlandı diye. o da ekstradan güven verdi. beni nereden alacaklarını detaylıca anlattı. hiçbir sorun yaşamadım. taş gibi site. keşfetmekle gurur duyarım.

ayrıca geçen sene ölüdeniz'de 270 ye yaptığım yamaç paraşütü bu sene bu site de 270 tl. aynı zamanda canla başla pazarlık yapıp abiiğ ayağı dinledikten sonra zor bela fiyatı 130 tl indirdiğim fotoğraf ve videolar 100 tl miş. taksit falan da yapıyolar bi de.
  • kullanan birkaç arkadaşımdan duymuştum inceleme fırsatım olmamıştı şimdi başlıklarda görünce bakayım dedim. umarım başarılı olur booking.com mantığı ile çalışan güzel bir site .tatile gitmeden önce aktiviteleri ayarlamak açısından güzel birde taksit yapması avantaj.
  • çok boş, kullanışlı değil. üzerinde daha çalışılması lazım.