şükela:  tümü | bugün
 • burhaniye'de bulunan, karavan ve çadır kampı konusunda rahatlıkla tercih edebileceğiniz geniş güzel mekan. denizi taşlı ve kısmen soğuk olmakla beraber keyifle yüzülebiliyor.
 • ören koyunun kuzeyinde, kamplar alanının sonuna doğru konumlanmış olan muhteşem kamp alanı.

  ortak ihtiyaç alanlarının türkiye standartlarının epey üzerine çıkmış temizliğiyle şaşırtır. ağaç bolluğu sebebiyle gölge bulma sıkıntısı kesinlikle yaşanmadığı gibi bölgenin kendine has kuru ve esintili havası sebebiyle öğle saatlerinde polar örtü ile oturulduğu vakidir. buz gibi deniz sevenlere ilaç gibi gelir.

  çoğunluğu, karavan kampçıları oluşturmakla birlikte mekana ait epeyce geniş çadırları kiralamak da mümkün. kamp alanı plajın hemen kıyısında olduğundan ve alanın genişliğiyle ters orantılı şekilde az insan bulunmasından, tüm gün sadece yaprak hışırtısı, kuş cıvıltısı ve dalga sesleri ortama hakim. mangal yapmanın yasak olması gibi yerinde bir karar; bu insan azlığının bir sebebi olabilir, gelenler de çoğunlukla yabancı zaten.
  alkol, market vb ihtiyaçlar için şehir merkezine bisikletle 10 dakikada varılıyor.

  yaz tatilinde; kalabalık plajlardan uzaklık, sakinlik ve limitli iletişim arayanlar için kuzey ege koyları arasındaki en iyi seçeneklerden.
 • sessiz, sakin huzur bulacağınız kamp alanı..hamak neden yasak anlayamamış olsam da denizi de bahçe kısmı kamp alanı da ülke standartlarının üzerinde bi yer..
  edit: hamak ağaçlara zarar verdiği için yasakmış, teşekkürler cnrcnky