şükela:  tümü | bugün soru sor
 • burhaniye'de bulunan, karavan ve çadır kampı konusunda rahatlıkla tercih edebileceğiniz geniş güzel mekan. denizi taşlı ve kısmen soğuk olmakla beraber keyifle yüzülebiliyor.
 • ören koyunun kuzeyinde, kamplar alanının sonuna doğru konumlanmış olan muhteşem kamp alanı.

  ortak ihtiyaç alanlarının türkiye standartlarının epey üzerine çıkmış temizliğiyle şaşırtır. ağaç bolluğu sebebiyle gölge bulma sıkıntısı kesinlikle yaşanmadığı gibi bölgenin kendine has kuru ve esintili havası sebebiyle öğle saatlerinde polar örtü ile oturulduğu vakidir. buz gibi deniz sevenlere ilaç gibi gelir.

  çoğunluğu, karavan kampçıları oluşturmakla birlikte mekana ait epeyce geniş çadırları kiralamak da mümkün. kamp alanı plajın hemen kıyısında olduğundan ve alanın genişliğiyle ters orantılı şekilde az insan bulunmasından, tüm gün sadece yaprak hışırtısı, kuş cıvıltısı ve dalga sesleri ortama hakim. mangal yapmanın yasak olması gibi yerinde bir karar; bu insan azlığının bir sebebi olabilir, gelenler de çoğunlukla yabancı zaten.
  alkol, market vb ihtiyaçlar için şehir merkezine bisikletle 10 dakikada varılıyor.

  yaz tatilinde; kalabalık plajlardan uzaklık, sakinlik ve limitli iletişim arayanlar için kuzey ege koyları arasındaki en iyi seçeneklerden.
 • sessiz, sakin huzur bulacağınız kamp alanı..hamak neden yasak anlayamamış olsam da denizi de bahçe kısmı kamp alanı da ülke standartlarının üzerinde bi yer..
  edit: hamak ağaçlara zarar verdiği için yasakmış, teşekkürler cnrcnky
 • balıkesir / burhaniye 'de bulunan, son 4 senedir keyifle gittiğim, kamp alanından beklenmeyecek temizliğe sahip, huzur dolu deniz kenarı hesaplı kamping mekanı.
  ister kendi çadırını götür, ister içinde yatakları bulunan mevcut çadırları kirala, ister karavanın ile gir. son zamanlarda artan kamp merakı ile fiyatlar her ne kadar bir tık zamlansa da türkiye de ki nadir kamp alanlarının başında geldiğine inanıyorum.
  küçük ama yeterli bir kumsalı var. şezlong ta kiralayabilirsin, havlunu da serip güneşlenebilirsin. sandalyeni deniz içine koyup şekerleme yaptığın için, kimse sana - ayağınızı kuma sokmak 75 tl - demez. ya da kumsalımıza girmek ücretsiz ama içeride harcama limitimiz 450 tl demez.
  çoluk çocuğu rahatlıkla götürebilir ve hiç endişe etmeden ortalığa salabilirsiniz.

  not: kışların soğuk geçtiği mevsimlerde, o yaz deniz suyu çok soğuk olur.
 • geçtiğimiz hafta beş günümüzü son derece keyifli bir şekilde değerlendirdiğimiz otel/kamp alanı. çam ağaçlarıyla çevrelenmiş kamp alanında geceleri rüzgarın sesiyle uyumak pek hoştu. ayrıca işletmenin plajı gayet temiz olmakla birlikte çevre plajların da işletmeninkilerden geri kalır yanı yoktur. gayet bilinçli, yaptıkları işi yeterince ciddiye alan işletmecilerce yönetilen, aynı zamanda geleni gideni de düzgün insanlardan oluşan güzide yerdir. gidin, tadını çıkarın.

  dipnot: çadır kurdurdukları alan bayağı geniş, bayram doluluğunda dahi gayet ferah bulduk.