*

• midtown madness'in ikincisi. single player'i kadar multiplayer'i da cok ba$arili araba oyunu.. londra ya da san francisco sokaklari'nda dola$mak yari$mak pek bir zevkli.

(bkz: cops and robbers)
  • sehirde sanal gezintinin 2 ci etabı.bu sefer biraz daha gelistirilmis tabi.san fransisco ve london olmak üzere iki şehir var tercih edebileceğiniz.birkaç yeni model araba daha eklenmiş.ama yokuş aşşağı boş viteste bile durdugunuz da kaymıyorsunuz.buda oyunu basitleştiren etkenlerden biri.
  • nedense boş vites dışında tüm viteslerde yokuş aşagı arabaların kaydığı oyun (bkz: bug)
    3. sü x box ta çıkacak. paris ve `washington ı içerecek.
  • http://www.mm2c.com/ adresinden onlarca modifikasyonu indirilebilen oyun.
  • multiplayeri çok eğlenceliydi bunun. altın, para gibi bişeyi başkalarına yakalanmadan taşıma gibi bir modu vardı ki herkesin cs oynadigi donemlerde, muhtemelen en eğlenceli multiplayer tecrübelerimi bu modda deli gibi kaçarkene yaşamışımdır.
    başka bi çok eylenceli multiplayer oyun için (bkz: aliens vs predator 2)
  • multiplayerına takılıp san francisco ve londra sokaklarında altın kovalayarak insanın saatlerini alan oyun(du).
  • omru hayatimda su oyunun multiplayerindan aldigim zevki hicbir oyundan almadim, alacagimi da sanmiyorum. gozlerimden yaslar gelirken, bir yandan anira anira guluyor, bir yandan karnima giren sancilarla mucadele ediyor, bir yandan da araba kullanmaya calisiyordum. insanin icindeki cocugu tutup cikaran bir oyundu. xp'de falan da yillarca zevkle oynadiktan sonra yeni bilgisayarimda sorun cikardigini gorunce tabiri caizse yikildim.
  • london cab'li bölümü süperdi bunun. köprü kapanmadan havada uçup atlama atraksiyonları filan yapmayı gerektirirdi. ayrıca metro hattına dalıyordun yeraltında filan. san francisco'da da itfaiye kamyonunu unlock ettiğimde çocuklar gibi sevinmiştim, direksiyona geçip psikopata bağlamıştım (hey gidi).

hülasa, keyifli oyun.
  • vitesi manuel yapıp arabayı da içten kamerayla oynadığımda benden kralı yoktu. kurallara uyarak gezerdim ne zevkliydi be. şimdi bunun tadında bir oyun yok.
  • ehliyet sınavıma çalıştığım oyundur. vites manuelde 1'e geçir, motor ses verdiğinde vites değiştir, rastgele bir kırmızı ışıkta durup vitesi 1'e indir (en çok unuttuğum şeydi bu). yarış oyunlarını hiçbir zaman sevmediğimden cruise modu derdime derman olmuştu.
hesabın var mı? giriş yap