şükela:  tümü | bugün
 • dört ya da beş tane hanımkızımızdan oluşn türk sanat musikisi grubudur. flash televizyonunda yayınlanan gudik müzik ve eğlence programlarda arka planda görebilirsiniz.
 • (bkz: golden girls)
 • reality showlardan birinde 3 çingene kızı hakkında yapılan haberin başlığı idi.bu kızlarımız çaldıkları altın gibi değerli eşyaları vajinalarında sakladıkları için bu şekilde çağrılıyorlarmış.*,*,
 • oya, aynur ve rukiye'den oluşan kültür turu eğlence grubudur. bu gezi grubu modeli evde oturup konken veya gün toplanmalarını pek haz etmezler. onların katıldığı bir turun neşeli geçirilmesi garantidir.

  bunların ikisi evli biri halen evli değildir. evli olmayan, turda gezilen her manastırda, medresede kısmetini bulmak için mum yakar, bez bağlar. şoförlere laf atar. en ufak tıkırtıda kalkar oynamaya başlar.

  evli olan ikili de genelde "ay benimkisi de hiç etsiz yemek yemez" tarzında cümlelerle yarı yakınır yarı "ama yine de severim hıyarı" tadında anlatır dururlar. kadın erkek ilişkilerine bakış açıları etrafındaki gençleri hayret içinde bırakacak kadar iyi, mantıklı ve açıktır. çok iyi makara tukara yaparlar. halen fıkır fıkır oldukları için her baktığınızda tatlı bir gülümseme belirir yüzünüzde. aşırı pozitiflerdir.

  hafif meşrep fıkra da anlatır ve dinler bu dişi insan modelleri. manitacılık için ilginç taktikleri ve çöpçatanlıkları da vardır.
 • genç yaşta sahip oldukları miras sayesinde dünyanın önde gelen genç zenginleri arasına girmiş kızlara verilen isim. bu isime sahip kişiler arasına katılan en yeni kişi versace moda evinin sahibi gianni versace'nin yeğeni allegra beck (2 milyar euro) olmasına rağmen diğerlerinden bazıları şunlardır :
  michael'ın eski eşi ve elvis presley'in kızı lisa marie presley(100 milyon euro)
  armatör onassis’in 19 yaşındaki torunu athina onassis (2,4 milyar euro)
  hilton otelleri zincirinin varisleri nicky hilton ve paris hilton (4,5 milyar euro)
  formula 1 otomobil yarışlarının sahibi bernie ecclestone’un 20 yaşındaki kızı tamara (3,5 milyar euro)
  amerikalı yayıncı hearst’lerin 20 yaşındaki kızı amanda (2,4 milyar euro)
  virgin şirketinin sahibi richard branson'un kızı 21 yaşındaki holly branson (2,4 milyar euro)

  ayrıca tüm dünyada ki altın kızlar'ın mirasını geçebilecek bir altın kız var o da microsoft firmasının sahibi bill gates'in melinda french gates'den olan kızı jennifer katherine (29 milyar euro)
 • bülent ersoy, oya aydoğan, pakize suda ve suna pekuysal* (henüz imza atmamış) rol alacakmış bu sitcomda... star tv için hazırlanıyormuş. ben biliyorum beş yıldır hazırlanıyor bu proje, beş yıl daha hazırlanır artık..
 • eger ki bulent abla sophia'yi canlandirirsa tadindan yenmeyecek dizidir. hastasi olacagizdir.
 • emel sayın, filiz akın, fatma girik ve hülya koçyiğitle birlikte yerli versiyonu çekilecek olan dizi.

  http://www.haberturk.com/…240&cat=140&dt=2009/02/23
 • sonunda çekilebilmiş, türkan şoray, hülya koçyiğit, fatma girik ve nevra serezlinin rol alacağı atv dizisidir.