şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hem hemşire hem avukat hemde bakımlı güzel bir kadın, mafya olsam kesin evlenmek için peşinden koşardım
 • başlıkta sadece bir entryin kalmasıyla dikkat çeken başlık.

  halbuki birkaç ay önce buralar hep dutluktu.
 • ben bu kadına hayranım. kitap da yazdı şimdi. çok param olsa ciğerini sökeceğim biri var da ulaşmak zor bu avukat hanıma.
 • son estetiklerle fena halde yılmaz morgül'e benzemiş hanım ablamız.
 • (bkz: yılmaz morgul)

  insan kendini bu kadar yapay bir görünüme sokar ki?
 • kendisi hakkında şöyle bir haber mevcut:

  "dava dosyasına giren bir tespit tutanağında, kendisini kadın hakları savunucusu olarak tanıtan avukat altın mimir ile gülben ergen’in telefon yazışmalarında kadınlık cinsel organı üzerinden ettiği küfür de deşifre oldu.
  o yazışmalarda avukat altın mimir’in gülben ergen’e, erhan çelik ve avukatını kastederek “erhan ve emin’in a…na koyacağız” dediği görüldü."

  detayları http://www.superhaber.tv/…-bomba-ifade-102356-haber ve benzeri birsürü linkte mevcut.

  benim de kendisi hakkında birkaç kelamım olacak, rastladığım bütün beyanlarında emeğin kendisi için en kutsal değer olduğunu söylüyor ama çalışanlarının sigortasını eksik yatırıyor, bununla ilgili kendisi hakkında istanbul barosu'nda şikayet bile var ama hala yanında çalışan avukatlardan bunu talep ediyor.

  kadın hakları diye yırtınıyor ama yanında çalışan kadın avukatlara "savcının yanında sempatik ol, savcının yanına giderken şöyle giyin böyle giyin" diye rezil talimatları mevcut. yaptığı insanlık dışı mobbingi saymıyorum. üç tane ünlüye dilekçe yazmakla avukat, büronun ismini emek koymakla emekçi olunmuyor, kadın hakları mevzusu da ağzına hiç yakışmıyor.
 • fi tarihinde bir müvekkilinin evine hacze gitmiştim de bu sebeple kendisiyle telefonda konuşmamız oldu. bu konuşmadan ve müvekkiline verdiği talimatlardan, sonrasında yaptığı icra işlemlerinden gördüğüm kadarıyla icra hukukundan anlamıyor.

  zaten uzmanlığı boşanma olan avukat mı olur ya? sizce de boşanma avukatlarının hepsinin işinde çok iyi olduğu kanaati karşı taraftan daha fazla para koparmaktan ibaret algılanmıyor mu?

  sonradan öğrendiğim kadarıyla müvekkilinin mevcut davaları bitmeden kendisine karşı alacak davası açmış.

  üç tane ünlüye dilekçe yazmak gerçekten çok şey değiştiriyor olsa gerek.
 • ülke de nerede saçma kadın davası varsa orada olan ve kadın sever görünüp bence tam tersi olan avukat. en kısa zamanda kendisini (bkz: sıla ve ahmet kural davası) içersinde görmek istiyorum.
 • kazandığı o kadar fazla paraya, etilerdeki lüks ofisine rağmen; stajyer avukatına 1000 lira veren muhteşem insan