şükela:  tümü | bugün
  • hem hemşire hem avukat hemde bakımlı güzel bir kadın, mafya olsam kesin evlenmek için peşinden koşardım
  • başlıkta sadece bir entryin kalmasıyla dikkat çeken başlık.

halbuki birkaç ay önce buralar hep dutluktu.
  • ben bu kadına hayranım. kitap da yazdı şimdi. çok param olsa ciğerini sökeceğim biri var da ulaşmak zor bu avukat hanıma.
  • son estetiklerle fena halde yılmaz morgül'e benzemiş hanım ablamız.
  • (bkz: yılmaz morgul)

insan kendini bu kadar yapay bir görünüme sokar ki?
  • kendisi hakkında şöyle bir haber mevcut:

"dava dosyasına giren bir tespit tutanağında, kendisini kadın hakları savunucusu olarak tanıtan avukat altın mimir ile gülben ergen’in telefon yazışmalarında kadınlık cinsel organı üzerinden ettiği küfür de deşifre oldu.
    o yazışmalarda avukat altın mimir’in gülben ergen’e, erhan çelik ve avukatını kastederek “erhan ve emin’in a…na koyacağız” dediği görüldü."

detayları http://www.superhaber.tv/…-bomba-ifade-102356-haber ve benzeri birsürü linkte mevcut.

benim de kendisi hakkında birkaç kelamım olacak, rastladığım bütün beyanlarında emeğin kendisi için en kutsal değer olduğunu söylüyor ama çalışanlarının sigortasını eksik yatırıyor, bununla ilgili kendisi hakkında istanbul barosu'nda şikayet bile var ama hala yanında çalışan avukatlardan bunu talep ediyor.

kadın hakları diye yırtınıyor ama yanında çalışan kadın avukatlara "savcının yanında sempatik ol, savcının yanına giderken şöyle giyin böyle giyin" diye rezil talimatları mevcut. yaptığı insanlık dışı mobbingi saymıyorum. üç tane ünlüye dilekçe yazmakla avukat, büronun ismini emek koymakla emekçi olunmuyor, kadın hakları mevzusu da ağzına hiç yakışmıyor.
  • fi tarihinde bir müvekkilinin evine hacze gitmiştim de bu sebeple kendisiyle telefonda konuşmamız oldu. bu konuşmadan ve müvekkiline verdiği talimatlardan, sonrasında yaptığı icra işlemlerinden gördüğüm kadarıyla icra hukukundan anlamıyor.

zaten uzmanlığı boşanma olan avukat mı olur ya? sizce de boşanma avukatlarının hepsinin işinde çok iyi olduğu kanaati karşı taraftan daha fazla para koparmaktan ibaret algılanmıyor mu?

sonradan öğrendiğim kadarıyla müvekkilinin mevcut davaları bitmeden kendisine karşı alacak davası açmış.

üç tane ünlüye dilekçe yazmak gerçekten çok şey değiştiriyor olsa gerek.
  • sosyal medya platformlari ve ozellikle youtube uzerinde bir takim kullanicilara kufur, zorbalik, tehdit icerikli yorum yazan, ismini vermek istemedigim bazi hesaplar kendisinin mail adresini kalkan olarak kullanmaktadirlar. buradan. bu ornek en hafifidir ve anladigim kadariyla ornekte h denen sahisla bu kisilerin bir sorunun olmasi bir yana, bu sahislar onemli miktarda kullaniciya en agza alinmayacak kufurleri yazip en siddetli zorbaliklari yapmaktalar. bir suredir denk geliyordum bu sahislarin yazdiklarina, onemsemeden geciyordum ama kendisinin adini kullaninca mimir'i haberdar etmek sart oldu. bazi kisiler kendisinin isminin arkasina siginip zorbaliklarina zemin hazirlamak istemektedirler ve itibarini zedelemekteler.

bu kufurcu, terbiyesiz, insanlik disi sanal zorbalara geregini yapmasi dileklerimle, umarim haklarinda gerekeni yapar da bu tipler bir avukatin adini kullanarak ona buna zorbalik ederek hukuk disina cikmak neymis gorurler.

iki magazin izleyeyim dedim, acayip bir seylere denk geldim gene.

edit: daha aciklik getirmem gerekirse ozellikle gulben ergen'i en ufak sekilde elestirenlere ve ozellikle seren serengil, ece erken, alisan gibi gulben ergen'le sorun yasamis isimlere sanal zorbalik yapiliyor. seren'in programinin youtube uzerindeki kanalinin yorumlarina bakin, gulben ergen'in sarkisini begenmeyenlere kufredip saldiran yine ayni isimleri goreceksiniz. bu bir magazin sorunu degil ciddi bir hukuk sorunu. bunlar belli ki organize olmuslar ve bir avukatin ismine dayanip kendilerini temize cikarmaya calisiyorlar. nasil olur da boyle bir is icin bir avukatin ismini oyuncak ederler? bu ne curettir? konuya boyle yaklasiyorum ve bir hukukcu olarak emek emek ordugu kariyerinin bu densizler tarafindan zedelenmemesi icin sahislara taviz tanimamasi gerektigini dusunuyorum. boyle bir kadinin -cinsiyetcilik konusunu simdilik goz ardi ederek- su tiplerle ne isi olabilir acaba? bir takim fanatikler kendisini paravan olarak kullaniyor maalesef.