• kendisi hakkında şöyle bir haber mevcut:

"dava dosyasına giren bir tespit tutanağında, kendisini kadın hakları savunucusu olarak tanıtan avukat altın mimir ile gülben ergen’in telefon yazışmalarında kadınlık cinsel organı üzerinden ettiği küfür de deşifre oldu.
    o yazışmalarda avukat altın mimir’in gülben ergen’e, erhan çelik ve avukatını kastederek “erhan ve emin’in a…na koyacağız” dediği görüldü."

detayları http://www.superhaber.tv/…-bomba-ifade-102356-haber ve benzeri birsürü linkte mevcut.

benim de kendisi hakkında birkaç kelamım olacak, rastladığım bütün beyanlarında emeğin kendisi için en kutsal değer olduğunu söylüyor ama çalışanlarının sigortasını eksik yatırıyor, bununla ilgili kendisi hakkında istanbul barosu'nda şikayet bile var ama hala yanında çalışan avukatlardan bunu talep ediyor.

kadın hakları diye yırtınıyor ama yanında çalışan kadın avukatlara "savcının yanında sempatik ol, savcının yanına giderken şöyle giyin böyle giyin" diye rezil talimatları mevcut. yaptığı insanlık dışı mobbingi saymıyorum. üç tane ünlüye dilekçe yazmakla avukat, büronun ismini emek koymakla emekçi olunmuyor, kadın hakları mevzusu da ağzına hiç yakışmıyor.
  • son estetiklerle fena halde yılmaz morgül'e benzemiş hanım ablamız.
  • (bkz: yılmaz morgul)

insan kendini bu kadar yapay bir görünüme sokar ki?
  • kendisinin yanında çalışmak için öz saygınızı bir kenara bırakmanız gereken kişi.

kısa süreli çalışma deneyimim sonucunda, hayatımda görmediğim mobbingi bu büroda gördüm diyebilirim.

ne mi oluyor? çalışanlar altın hanımdan o kadar çok korkuyor ki bir şeyi bilmediklerini söylemekten çekiniyorlar, yanlış yaptıkları senaryoyu söylemiyorum bile. çünkü bilmediğiniz her bir konuda altın hanım sizi küçük düşürerek, herkesin önünde ya da toplu mail ile azarlayabiliyor. kısacık çalışma deneyimimde üç kişinin istifasına ve sayısız kez çalışanlarının ağlamasına şahit oldum.

emeğin altın olduğunu belirtip bürosuna ve oğluna emek adını veriyor. kadın hakları savunucusu güçlü kadın profili çizerken işçi haklarını ve hatta insan haklarını hiçe sayıyor. yukarıda da bahsedildiği gibi sgk primlerini de düşük maaştan yatırıyor olması cabası.

edit: aylardır o kadar çok mesaj alıyorum ki, deneyimlerimizi birleştirip 'altın hanımla çalışan avukatların hak arama rehberi' diye kitap çıkaralım diyorum ne dersiniz :)
  • kazandığı o kadar fazla paraya, etilerdeki lüks ofisine rağmen; stajyer avukatına 1000 lira veren muhteşem insan
  • buket aydın'ın boşanmasında avukatlığını yaptığını haber içinde görünce sayfaya baktım, sildirilen uçan sayfalar olmuş yine.

dersimli de olsa bazı şeyler oturmuyor işte. yanında çalışana 1000 lirayı çok görene sosyal ortamda görgüsüz derler, çünkü görmemiş ve yokmuş ancak şimdi kazanıp "almak" istiyor her şeyi. her şeyi almak isteyince de başkalarının emeğinden de çalarak alabiliyor... adil ve insanların emeğinin hakkını vererek gerçekten itibar kazanabileceğini bilmiyor. sonradan görme insanlar kafalarında yeni-yalandan bir gerçeklik yaratırlar, mesela yanında çalışanların kendisini "çok sevdiğini" falan sanar, etrafına da öyle söylerler. halbuki alakası yok, sgksı az yatan bunu arkasından söylenir falan bunlar bilinen hallerdir.
  • babala tv'de gördüğüm kadarıyla hanımefendi azcık esenyurtta çalışsın. ülkenin %0,01'lik kısmını temsil eden görüşlere sahip. ayrıca karşısındaki hanımefendi de avukat'lar hakkında ilginç ve doğru olduğunu düşündüğüm tespitler yapmıştır.

hanımefendinin çözüm odaklı değil dava kazanma odaklı yaklaşıyor. gerçekten sorunu çözmek değil amacı, kendi tarafı neyse en doğrusu odur. eğer hanımefendiyi karşı tarafta görevlendirseydik, tam tersini aynı şekilde savunurdu eminim...
  • babala tv yansıma programında 'nafaka' konusunda baştan sona kadar boş yapan insan. tavırları mimiklerin bir insanın bu kadar mı itici olur.

hele ki bir yerde 'her kadın onurludur' diyerek ağır saçmaladı. orda zaten belli etti kendini.

üstteki entrylerde kendisi hakkında çeşitli iddialar var. açıkçası eğer doğru ise hiçbirine şaşırmam.
  • başlıkta sadece bir entryin kalmasıyla dikkat çeken başlık.

halbuki birkaç ay önce buralar hep dutluktu.
  • google yorumları resmen facia.
    müvekkilleri hak kaybına uğradıklarını, memnuniyetsizliklerini yazmış.
    iş yerinde çalışan avukatlarsa sigortalarının ödenmediğinden bahsetmişler.
hesabın var mı? giriş yap