şükela:  tümü | bugün
  • trt'de başlayacakmış. milyoner'in kopyası stüdyosu
  • trt 1'de yayınlanan bir yarışma programı

http://altinpetek.tv/
  • geçen gece yayınlanan tekrarı ile kösem'i geçmiş yarışma programı. engin hepileri sunuyor.
  • yarışmadaki soruya , yaşar kemal ve orhan kemal diye şairlerimiz! var mı bizim ? hiç duymadım diye yorum yapan yarışmacıları olan ve trt 1 de yayınlanan bilgi yarışması programı.
    pentagon u hiç duymamış üniversitede siyaset okuyan yarışmacılarla bunları yarıştıracak yeni bir yarışma programından allah korusun bizi.
  • sorularını ve formatını zor bulduğum yarışma.
    parayı garantilemek için gümüş joker kullanılmalı yoksa altın peteğe de çıksan elin boş dönüyorsun. en azından altın joker olsaydı da ne bileyim soruyu bilip çekilebilseydi millet.
    açgözlü olmak da kaybettirir bu yarışmada aşırı mütevazilik de. mantıklı düşünüp ödül alanı görmedim henüz. genelde şansına joker boşa gitmesin diye kullananlar 10 bin tl'yi aldı gitti.
  • 90'lari hatirlayan nesilden "lan ben bunu bir yerden hatirliyorum" diyenlere gelsin:

(bkz: haydi bastır)
  • şu anda yarışmakta olan kadını sırf angelina jolie yi anımsatma ihtimalinden dolayı seçen yarışma programı. aksi olması mümkün değil. yalnız suratın yarısı ağız, dudak, diş kadında. hatta ön iki dişinin büyüklüğü ayak baş parmaklarım kadar var sanırsam. ı ıh olmamış bu. fazla. ağzını takip etmekten sinirim bozuldu. başka hiç bir yere bakamıyorum ekranda.
  • bugunki bölümünü izleyip basvurmayı düşündüğüm yarısma. ama heyecanıma yenik düşüp sacmalamaktan korkuyorum sözlük. sanırım biraz daha medeni cesaret lazım. ama kazanılan paraları düşündükce de yeaaa en fazla ne kadar rezil olabilirsin diyorum kendime, hem belki bi survıvor yayınıyla cakısır da araya kaynarım . olamaz mı? olabilir.
  • 1 ay once basvurdugum ancak en ufak bir geri donus almadigim program.
    yarismaya basvururken butun bilgilerinizi istiyorlar bir de. istenilen bilgileri gorseniz şok olursunuz.
  • az önce zap yaparken denk geldiğimde şirin yarışmacı kızdan duyduğum ilk cümle "tepelerde otuzbir çekiyordu" oldu. "nooluyo lan?" dememe kalmadan anladım ki aylardan bahsediyormuş.

tanım: trt'nin sıkıcı bilgi yarışma programı