şükela:  tümü | bugün
 • iddaa'nın yeni bir oyunu, tabii yenilikten ziyade daha çok sömürmeye yönelik. bugünden itibaren başlayan oyunda iddaanın seçtiği bazı maçların oranı o bültendekinden yüksek olacak(yüksek denilen de 0.10 fazlası) ama bu yüksek oranlı seçenekte minimum bahis sayısı 5 olacak ve diğer maçlarla kombine edilemeyecek. ayrıca 2.5 alt-üst seçeneği dışında alternatifi yok.

  örneğin bugünkü gençler beşiktaş maçı. iddaada oranlar 4.8-3.5-1.4 alt üst ise 17.-1.65
  altın programda ise aynı maç 5-3.5-1.5 alt üst 1.8-1.7 bu programda 29 tane altın maç gözüküyor 3 büyükler dışında hepsi programın en zor maçları.

  dünya tek maç oynarken biz 5 tane maçı bir araya getirmeye çalışacağız.
 • iddaa'nın uzun süre düşünüp nasıl daha çok kazanırım diye kurguladığı yenilik. mbs saçmalığı burada tavan yapmış. mbs 5 demek zaten baştan kaybettiriyor. üstelik oranlar yüksek de değil, sürprizlerin oranı yüksek görünüyor ama büro oranalrıyla karşılaştırdım yine daha düşük seviyede.

  seneler geçti bari şu yeniliği mbs sayısını hiç olmadı 2'ye düşürerek yap. sen mbs 5 diyorsun favorinin oranını 0.10 yükseltiyorsun. olmadı bari büro seviyesine çek o oranı da mantığı olsun.

  ben sürprizciyim 4 tane iy ms oynar oltamı atarım bilyoner'de ama bu iddaaya şu şartlarda para dökenler çok yazık eder. ne yapalım eldeki tek olanak legal seçenek iddaa, biz de sürprize devam edelim 3-5 lirayla.
 • iddaa'nın son cinliği. hem "bakın oran yükseltiyoruz, yurt dışı diye ağlamayın" diyorlar, hem diğer maçları bulaştırmadan 5 maç sınırı koyuyorlar. zaten en fazla taraf seçip alt üst diyebiliyorsunuz. siz böyle cin olmadan adam çarpmaya çalıştıkça daha çok millet yasa dışı oynar. doyamadınız bir türlü.
 • kaldırılmış uygulamadır kuvvetli ihtimal, 5 gündür nesine'de gözükmemekte

  edit: kaldırılmamış devam