• kahveyi fincan yerine altın külçelerin içinde vermeliydi. puanım -1
    amına koyim millet ne kafalar yaşıyor ya
  • sana ne amk? hangi kafayı yaşıyorsunuz da başlık açma gereği duyacak kadar önemsiyorsunuz şu olayları?
  • azrailin elinden kahve içen bir erkeğin olduğu video.
  • bir insan neden böyle video çekip internete yükleme gereği duyar? o tepsileri tezgahın üstünü çekmenin alemi ne? bu kadar mı hiç birşeyiniz yok da övünecek gösteriş yapacak saçma sapan şeyler yapıyorsunuz. tamamen bom boş bir insanın yapacağı şey gerçekten.
  • bu insanlar nasıl rahat ediyorlar bu kadar süs püs içinde. anlamıyorum. bi gün banyoya hediye gelen havlulardan birini koydum diye, bizimki gelip süslü havlu koyma buraya yüzümü silemedim dedi. hakli.
  • böyle videolar izlenecekse bile sessizde izlenmeli.

kadın özenmiş etmiş de, benim eleştirim mutfak mozaiklerine. kınamıyorum, sadece soruyorum, neden herkes bunlardan kullanıyor?
  • araplara benzetiyor bazı arkadaşlar ama; inanın artık araplar bile böyle değil.

bu insanlar, kendilerine bir hayal dünyası kurmuşlar, şimdilik orada yaşıyorlar.

çok yazık.
  • araplara benzetiyor bazı arkadaşlar ama; inanın artık araplar bile böyle değil.

bu insanlar, kendilerine bir hayal dünyası kurmuşlar, şimdilik orada yaşıyorlar.

çok yazık.
  • siz sunuma mı takıldınız?
    ben çooook başka şeylere takıldım oysa. keşke sizin gibi düşünen bir beynim olsa.
hesabın var mı? giriş yap