şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nihat sırdar isimli pisboğaz gurme sayesinde tanıdığım lezzet. (kendisi hakkında twitter başlığına yazdığıdır, kızmayınız). şimdilerde tam zamanıymış, manda kaymağından yaptıkları lokumları ve kaymak dolması meşhur diyolla. kaymaklı lokum nefisti. akşama da umarım eve gelen kargodan çıkacak kaymak dolması tadılacak. o başlığa da ayrıca yazarım gari.

    sağ ol nihat sırdar, sağ ol altınay lokum.
  • kaymaklı lokumlarını yedikten sonra evde obafemi martins taklaları attığım über lokumcu. kralların lokumcusu ya da lokumcuların kralı demekte bir sakınca görmüyorum.
  • 6 nesildir afyonda lokum satan lokumcu diyorlar. dediklerine göre katkı maddesi ve glikoz sıfırmış. kaymaklı lokumu çok başarılı. fıstıklı kaymaklı ve cevizli kaymaklı lokumuda var efsanedir. ayrıca sattıkları manda kaymağı kahvaltının boyutunu değiştiriyor. umarım bozmadan devam ederler.
  • işbu entry had safhada müşteri memnuniyeti içerip asla reklam içermemektedir. tanımam etmem. beğenmediğimizi gömüyoruz bari beğendiğimizi de yükseltelim.

    hakikaten işine saygı duyan insanların çalıştığı lokumcu. az evvel elime ulaşan 1kg kaymaklı lokumu öyle bir özenle bana ulaştırdılar ki anlatamam. fakat anlatmaya çalışayım. 1kg lokum için 26 tl ödedim ama herhalde en az 10 lirası kargo ve ambalajlamadır. ayrıca seyahat dönüşü fabrika mağazasındanda aldığımda yine kg fiyatı 26’ydı. yani kargo ücretsiz. içine poşette bir buz kartuşu, onun üzerine alüminyum folyo malzemesinden baloncuklu koruma.(şu işimiz bitince patlattıklarımızdan) lokum 1.sınıf. afyon’dan ankara’ya ertesi gün teslim. param helal hoş olsun.
  • tam ödeme sayfasına geldim 12tl kargo ücretini sörünce vazgeçtim. siz napıyorsunuz ya? 28tl lokum 12tl kargo?
  • online mağazasındaki kargo sorununu çözmesi gereken firma. her defasında o kadar yüksek kargo ücreti vermemek için 150 tl lik lokum mu alalım? olmaz.