• bence türkiye'nin en iyi kefir üreticisi. diğer markaların kefir ürünleri daha çok koyu ayran kıvamında süt ürünü izlenimi bırakırken altınkılıç kefirinde kendine özgü kefir tadı alınabiliyor.
  • kafkasya'nın bağrından çıkma büyük bir şifa kaynağı olan kefir'i türkiye'de harika şekilde üretme başarısı göstermiş ve biz çerkesleri tekrar bu tadla buluşturarak sevindirmiş mest etmiş derin saygılarımızı kazanmış firmadır.kendisinden sonra yine bazı firmalar kefir üretme girişiminde bulundu ama altınkılıç'ın tadı yakalanamadı,alanında hem ilk'i hem de mükemmeli yarattı .
  • (bkz: #18173388) abartı yoktur, bu kadar iyi bir markalı beyaz peyniri çok uzun zamandır yememiştim.

http://www.altinkilic.com/…e-koyun-peyniri_466.html
    varsa bunun yüksek çözünürlüklüsü masaüstü de yaparım, duvarıma da asarım. saygılar.
  • iyi bir reklam politikasına ihtiyacı olan, bunu sağlayamadığı sürece kalitesi gözardı edilecek olan markadır.
  • çileklisindeki süt oranı , sade çeşide göre %15 daha azdır.
    azaltılan bu %15’lik miktar yerine çilekli meyve sosu eklenmiştir.

200 ml. yani bir su bardağı altınkılıç çilekli kefir içtiğinizde 158 kcal enerji almış oluyorsunuz. yani sade kefire göre yaklaşık %25 daha yüksek bir kalori. bir bardak altınkılıç çilekli kefirde 20,6 gr. karbonhidrat bulunurken, sade çeşitte bu oran 10,4 gr.’dır. yani çilekli çeşitte sade çeşide göre tam iki kat karbonhidrat bulunuyor.

link
  • kefirini ilk 8 yıl önce içtiğimi hatırlıyorum, -piyasadaki ilk kefir ürünü diye sanırım- o kadar pahalı sürmüşlerdi piyasaya inanamamıştım. sonra artırmadılar fiyatlarını, hatta şu an o fiyatın altında satıyorlar. o derece şekerim.
  • peynir ve kefir üreten bir şirket. eskiden taciroğlu ile ortak imişler.
  • çok hoş bir de siteleri vardır:
    http://www.altinkilic.com/
  • inanılmaz lezzetli lor peyniri üretmektedirler.bugün mecburiyetten muratbey aldım ve neden lor peynirini sevmediğimi hatırladım. fakat bu adamların ki başka bişey.
  • başka markalarda deneyip içemediğim kefiri bana hem de keyifle içiren şirket.
hesabın var mı? giriş yap