şükela:  tümü | bugün
  • ayrandan pek farklı olmayan, bu özelliğiyle herkese hitap eden içecek. mükemmel.
  • dandik itici radyo reklamından bıktığım tiksindiğim öğh gelen kefir. belki ürün mükemmeldir gerçekten ama reklamı berbat.
  • bunun dün bir meyveli çeşidini içtim. normalde kefiri tadı/kokusundan dolayı içmeyen biriyim. tadı bayağı güzeldi fakat içerisindeki meyveyi (çilek püresi sosu) olarak tabir ediyordu. şişenin de kenarlarına yapışmış, içeceğe kıyasla yoğun bölgeler vardı ve bunların tadı gerçekten çok daha güzeldi ama bu sosun içeriğinin tam olarak belirtilmemesi bende glikoz/fruktoz şurubu izlenimi uyandırdı. bir bilen varsa söylerse sevinirim.
  • türkiye'deki ilk market kefiridir. ayrıca ilk meyveli kefirleri de altınkılıç yaptı yanılmıyorsam. ama bir süredir marketlerde bulamıyorum nedense. yokluğunda eker kefirle idare ediyoruz.
  • bana kefiri sevdiren markadır. süzme yoğurt ve sodayla yapılan ayran gibiymiş. orman meyvelisi ve sadesini içtim. ballısını hiç almadım ama sanırım alıp onu da deneyeceğim.
  • sadece a101 de bulduğum içine tatlandırıcı vs. bulunmayan lezzetli kefir. orman meyvelisi faforim.
  • sadesini meyvelilerinden daha çok sevdiğim kefir.
  • kabızlık sorunu çok çektiğimden,sade kefirden de hazetmedğimden meyvelilerini çok sık tükettiğim kefir..derdime derman da oluyor..en ucuz bim ve a101 de satılıyor.(2,5 tl).migros,kipa gibi büyük marketlere bakınmayın hiç..
  • ya burada yada bir yerde okumuştum; çerkez kökenli birisi kefir markaları arasında orijinal tada en yakın ve benzeyeni bu markanınkiymiş. ara ara tüketirim farkı çok yakalayamadım lakin içim ve eker markalarına göre bariz bir tat var ama fark ettiğim farklılık ince ayrım değerde olduğunda isimlendiremedim ayrıca açıldıktan sonra bekleme süresi olarak diğer 2 markaya göre bekleme süresi 1 gün daha fazladır.

piyasaya göre en uygun satış fiyatıyla a 101 marketlerde bulunabilir.
    meyve aromalılarını bim, hakmar ve a 101 de bulabilirsiniz
  • sade kefir sevmeyen biri olarak meyvelisini severek içiyordum. içinde katkı maddesi olmadığı için de tercih sebebimdi. dün markette içindekiler kısmına baktım bir sürü şey yazıyordu moralim bozuldu.