• didim'in dudak morartmış, çene takırdatmış, balık öpüşü hissettirmiş, yakmış, kum oynatmış, koşturmuş, çoşturmuş uzun sahili.
  • (bkz: altın kum)
  • istanbul sınırları içerisinde, rumelikavağı muhitindeki sahil...ne kadar temiz, bilemiyorum ama girenler var...
  • kleopatranın gelip denize girdiği rivayet edilen ama pekte inanılmaması gereken, "gitr git belinde be abi..!" diyalogları yaşatan sahil!!!
  • çocukluk dönemimin birçok gününü geçirdiğim askeri kamp.rumelikavağından arabayla 5dk mesefade olup muhteşem boğaz manzarası eşliğinde mekana varılır.zamanında inanılmaz eylenceli günler gecirmişimdir 3 tane kumsal aralarında 2tane iskele vardı yanlış hatırlamıyosam.deniz kötüydü mekanda para gecmezdi parayla marka alır büfede onları kullanırdın orda içtiğim ayran ve yediğim dönerlerin tadı hala aklımdadır vede arkadaşlarla askeri bölgenin içinde koşturur nekadar girilmez yazan yer varsa dalardık içeri counter strike mapine benzeyen yerlerdi süperdi..
    haa bide orda askerlik yapanlar kuşkusuz en ballı askerlerdir kanımca
  • tura çıkan teknelerin sahilde yüzen halkın arasından geçmek gibi bir adetleri olduğundan macera duygusunun tatmin edilebileceği didim mekanı...
  • didim'deki altınkum civarında bir polis kampı var.. işte iddia ediyorum o civarların en güzel sahilleri bu kampın içinde kalıyor..
  • sokakta yürüyen 10 kişiden 8inin ingiliz ya da yabancı asıllı olduğu, son yıllarda aşırı derecede artan türkü barlar ile zaten kıt olan eğlence anlayışının iice içine edilmiş olan, konaklama sırasında yapılabilecek en büyük atraksiyonun sahili bi ucundan bi ucuna yürümek ve incik boncuk bakmak olarak nitelendirilebileceği, denizi süper didim mevkii.
  • didimin kumları altın renginde bir sahili.
    (bkz: didim)
  • izmir/çeşme'de de vardır bir altınkum. uçsuz bucaksız sahili, dümdüz denizi, buz gibi suyu ile cennet mekandır. kumu çok incedir. hatta bir riayete göre dünyanın en ince kumlarından birisidir.
hesabın var mı? giriş yap