• 29 yaşındaki adama velet diyenleri görünce uzun uzadıya yazma isteğim gitti. aşağılık bir harekettir, diğer oyuncuları kafakola almak için bir oyuncunun kariyeriyle oynamaktır. çok yakışmış altınordu'ya.
  • miktarlari yazip, bu kadar aliyordu bu kadar fazla teklif ettik istemedi seklinde yazmak etik degil.
    "sozlesme yenileme gorusmelerinden sonuc alamadigimiz icin" dersin biter.
    altinordu baskaninin daha once de buna benzer ergen hareketlerini gorduk.
  • (bkz: letgo) ile daha çabuk satılır letgo'ya koysunlar.
  • altınordu’ya hiç yakışmayan bir olaydır. adam fazlasını hakeder, etmez ben bilmem ama istediği kadar zam alamayınca daha fazlasını istediği için bir oyuncuya böyle davranılması hiç etik değildir.

en gurur duyduğumuz altyapının belkemiği olan takımda bile böyle şeyler oluyorsa, çok yazık.
  • hani bir laf vardır. 100 işten 1ini kötü yaparsın 99 iyi yaptığın iş değil kötü yaptığın 1 iş aklında kalır. tam öyle olmuş.
  • altınordu futbol kulübü'nün, teklif edilen zammı kabul etmeyen kerim avcı'nın satış listesine konduğunu twitter üzerinden açıklaması olayıdır.

altınordu fk: 700 bin tl'lik yeni sezon sözleşme bedelinde artış isteyen, 100 bin tl'lik zammı kabul etmeyen kerim avcı, satış listesine konulmuştur.

atılan tivit
  • türk futbolunun kanseri olan futbolcuya dayalı sistem ve bu sistemi çökertmek için altınordu gibi davranan kulüplerin artması gerekir.
  • (bkz: cengiz ünder)aklıma geliyor haksızlar diyorum sonra aklıma birden
    (bkz: tarık çamdal) geliyor hassiktir diyorum.
    bilemedim.ikircikli durum yine de altınordu'ya daha nezih bir gönderme yakışırdı.öyle aziz style değil.
  • altınordu'nun da çiftlik gibi yönetildiğinin göstergesidir.
  • futbolda ve genel olarak ülkede son 16 yılda oluşan ahlaki çöküntünün güzel bir örneği olarak duran, iyi sporcu ve ahlaklı insan yetiştirme iddiasındaki kulübün götü kalkmış ahlaksız yöneticilerinin beyanı.

hiç tereddüde yer bırakmayacak bir şekilde ahlaksızlıktır. aynı şekilde bir oyuncunun kulübü bu şekilde afişe ederek yazacağı bir tweet söz konusu olsa futbolcuyu çarmıha gerecek kafadaki tiplerin davranışıdır.
hesabın var mı? giriş yap