• tam bir balon. dunyadan haberi yok. mtl diye bir coin paylasti. coin borsalardan delist oldu bir gun sonra.

ayrica acayip refli link pesinde kosar. yahu o kadar para kazanabiliyorsan refli linkle ugrasmazsin. ben bile ugrasmiyorum amk.

mesela su an itibariyla altcoinler dususte. fenomen olarak https://twitter.com/…turk/status/951039127545409538 tweetiyle piyasaya yon veriyor mesela. iki gun sonra altcoinler toparlandiginda ath yapan bir coini secip bu coini gecen siz panik yaparken almistim diye cikar. biz de inaniriz vay bea biliyor die
  • yukarıda ne güzel demiş yazar dostum tam bir balon. yaptığı tek şey insanlara refli link pazarlamak, reklamcı olsaydın madem altuğ kardeş. neyse efendim bu adamın önerisiyle yatırım yapan adama zaten allah akıl fikir versin. (bkz: boş adam) *
  • 2 yıl geçmesine rağmen kendini 1 adım ileriye taşıyamamış, balon.

2020 yılında kendini yılların crypto uzmanı sanıyor ama hala bitcoin transaction gerçekleştirirken hangi işlemlerden geçtiğini , blok bulunması zamanı ve fee'ler konusunda güncellikten bir hayli uzak.

uzmanlık konusu ref'li link paylaşmak
  • başında olduğu socios türkiye ekibinin müşterileriyle ilgisi sıfır olan balon direktör.
  • sakın aldanmayın, üzülürsünüz. kuruluşundan beri takip ediyorum hayatımda gördüğüm en manüpilatif vizyona sahip kişilerdendir.
  • radikal kılıçdaroğlu fanatiği, ciddiye alınacak bir tip değil. vizyonu ve misyonu kılıçdaroğlu'ndan ibaret.
  • solcu ayağına yatan kemalistlerden biri. ahanda link
  • kk fanı bu arkadaş şimdi de "imamoğlu seçilmezse başımıza gelecek var" veryansını içinde. chp'den mama kapma peşinde olduğu bariz bu arkadaş rüzgar kimin tarafından eserse kendince ona yanaşmaktadır. bugün imamoğlu yarın özel
  • 'madem kemal nefretini azaltamıyoruz, o zaman meral akşener nefreti körükleyelim' militanı.
  • herkes yazmış, ama ben de söyleyeyim. makul insan taklidi yapan enver aysever-erkan baş-barış yarkadaş arası bir tip. tek isteği muhalefetin kılıçdaroğlu chp'si-tip-hdp boyunduruğunda kalması. diğer amaçlar (e.g. halkın istekleri, seçimin kazanılması vs.) ikincil önemde. o yüzden sabah akşam iyi partiye sallıyor. öeh dedirten biri.
hesabın var mı? giriş yap