şükela:  tümü | bugün
  • arcelik sirketinin urettigi beyaz esya markasi. fiyatlari arcelik markasina gore daha ucuzdur.
  • fiyatlarinin arcelik'e gore daha ucuz olmasinin sebebi icerigindeki malzemelerin dandikligi olan firmadir . ancak talep oldukca , satislar yapilacaktir , plastik kazanli camasir makinalari her yerde bulunacaktir.
  • öğrenci kısmının vazgeçemediği çamaşır makinesi markası.
    pek şaşalı bi makine deil çamaşır yıkıyo o kadar...
    hem fiyatı çok uygun hem de 3 sene garantisi var...
    fiyatı şu sıralar 335 milyondur...*
    satın alınırken dikkat edilmesi gereken hususlar makinanın revizyon görüp görmediğidir...

satılan ve bozuk çıkan altus'lar yenisiyle değiştirilir bozuk olan ise revizyona sokulur adam edilip tekrar satışa sunulur... ama bu sefer 3 sene deil 1 sene garanti verirler...

bu makineleri de şu sıralar 280 milyona bulursunuz ama bokluk çıkarsa geri alma falan yok...

bazı satıcılar aletin revizyondan çıktığını söylemeyip pahalıya satmaya çalışırlar...*

revizyondan çıkan maklineleri anlamak için ambalajındaki yırtıklara hasarlara bakılır... ayrıca benim gördüğüm kadarıyla kutuyu saran bant da siyah oluyor bu modellerde...

yeni altus'un bantları açık mavi olur...*

kazık yemiyelim yedirmeyelim...*
  • flüt üreten bir firma

http://www.altusflutes.com/
  • (bkz: shimano altus)
  • 2007 yılında fanlı ısıtıcı almıştım hala en ufak sorun yaşamadan kullanıyorum. ayrıca arçelik olduğunu da az önce sözlükten öğrenmiş bulundum.
  • buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası üçlüsüne sahip olduğunumuz marka.
    çamaşır makinası -tüm yalvarmalarıma rağmen eşimin koskoca yolluğu yıkaması nedeniyle- bir miktar gürültülü çalışmakta. diğerleri 3.5 yıldır gayet güzel işimizi görmekte.
  • bunların bi çamaşır makinesini aldım alm701 diye traktör olsa yanında gürültüsünden korkar kaçar. yıkıyo mu yıkıyo ama. bi su alışı varki sorma evin içinde şelale akıyo bildiğin. aha şimdi sıkmaya geçti, allah allah kaç kaç kaç!!!
  • ultra dandik beyaz eşya markası. bakın ultra diyorum. ultra kelimesinin gücünü-anlamını yadsımayın..
  • çamaşır makinesine sahip olduğum ve gayet memnun kaldığım marka. ya da markamsı... iyi ama iyi...