şükela:  tümü | bugün
  • şarapsever, neyüfler yazar; uzun ikindilerde gilaburu suyumuzu yudumlarken karşılıklı chain rxn oynayıp ondan daha fazla balon patlatmak isterim.
  • (farsça) âlûd, âlûde: bulaşmış, bulaşık.
  • bana seneler evvel tool u tavsiye eden, bugünlere gelmemde büyük emeği geçen, sakin, müzisyen insan. ülkeden, izmirden uzak olduğum şu günlerde yokluğuna üzüldüğüm birkaç insandan biri ayrıca. bir görüşsek de yüzeyselleşsek yahu. *
  • yeniden çekilecek olan st. petersburg da baş rol oyuncusu olacağı söylentisi dolaşıyor ortalıkta.
    bekleyip göreceğiz.
  • st. petersburg hakkındaki sorularını sabırla cevapladığım hemşerim. buyursun gelsin buralara şenlendirsin.
  • "kılavuzu ben çekiyodum o elimden aldı kırcaksın dedim kırdı" diye ihaleyi üzerine yıkabileceğimi düşündüğüm çırak.

(bkz: çırak aranıyor)
  • bir numaralı "mektubumsu " arkadaşım. değişmem!
  • çok efendi bir kişilik. kızıma almak isterdim eğer olsaydı. kız kardeşime alayım diyorum ama o da olmuyor, kaçırdın kızı alud.

efendi kişiliğinin yanı sıra çok keyifli kamp arkadaşı, ney üfleyen, çok düşünceli bir insandır. keşke saçlarını üstten topuz yapınca daha yakışıklı olduğuna ikna edebilsek.

iyi ki tanıyorum dediğim ender insanlardan. canım arkdaşım.